Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 19:11
 » Kenny 19:10
 » rooter666 19:09
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » cVas 18:44
 » metacom 18:42
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05

 Dzisiaj przeczytano
 41201 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Brak tekstur :( /Grafika czy stery a moze cos innego ;) ?? , qwertix 29/01/04 01:27
Dostalem dzisiaj Radka 9500@Pro, postawilem czysty system, zmodowalem karte Omegami, wszystko ladnie, dodatkowe potoki odblokowane. W grach i benchmarkach nie widac mozaiki itd. natomiast jest problem z teksturami.
Wystepuje on tylko (przynajmniej tylko tu to zauwazylem) w przypadku kiedy puszcze 3DMarka 2001 z antyalis. x6 i wyswietlana jest czesc testu HIGH. Nie wiem jak w grach (narazie sprawdzalem tylko NFS-U i Colina 2 i tam jest wszystko ok). Czy taki zanik tekstur moze byc spowodowany jednak uszkodzonym potokiem?? Ciekawe jest to ze wystepuje to tylko w tej jednej sytuacji.
Druga sprawa polega na tym ze przy procku 1, i karcie podkreconej rdzen/pamiec 360/320 w 3DSmarku mam tylko 12000pkt. A czytajac wypowiedzi innych uzyszkodnikow tej karty odnosze wrazenie ze cos z moja jest nie tak :(
POMOCY

jak cos moze pojsc zle to napewno
pojdzie

  1. no powiem ci że no , blimek 29/01/04 07:10
    jak masz zanik tekstur to obniż taktowanie pamięci bo ciut jest moim zdaniem za wysokie jak na ta kartę bez dobrych radiatorków of course a na taki procku powinneś mieć w 3d smarku z 14500 jak nic
    Jaki egzemplarz 3,0 czy 3,3

    Jakiej pozycji sa suwaki jakość/wydajność
    jak ustawiony masz bios pamieci na fast normal turbo czy jak ?
    czy agp fas write właczone
    czy napewno procek działa jako 2,25 ?

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. a i stery do głownej wgrane ? , blimek 29/01/04 07:12
      jaka głowna ?
      i jak nie pamieci to rdzen opość troche bo ten wiatrak by ati(by heculess) troche kiepski jest

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

      1. e tam , bajbusek 29/01/04 10:54
        mi na tym wiatraku chodzi stabilnie na 370 rdzen... mam za to inna przypadlosc, malo upierdliwa ale jest - otoz gdy przeciagam ikonke to czciona pod nia czasami gubi kilka pixeli - oczywiscie gdy upuszcze ikonke to robi sie OK...

      2. heh , qwertix 30/01/04 00:07
        i po problemie z teksturami :)
        wgralem stery do glownej i jak reka odial :D
        Natomiast nadal pozostaje problem z wydajnoscia :(
        Pamieci na karcie 3ns, bez roznicy czy agp fast write jest wlaczone czy tez nie, standardowe ustawienia w sterach do karty i 13000k w 3dSmarku :(

        jak cos moze pojsc zle to napewno
        pojdzie

        1. a ile bys chcial ??? , bajbusek 30/01/04 11:10
          podkrec porzadnie karte to bedziesz mial 15000

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL