Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » maddog 20:32
 » cVas 20:25
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52

 Dzisiaj przeczytano
 44088 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Win Xp, 6 Userów - jak nadać im odpowiednie prawa odczytu/zapisu/dostępu do katalogów ? , PaszkfiL 29/01/04 17:18
Jest sobie komputerek z WIN XP PROF PL, na którym dziś stworzyłęm w pracy 6 użytkowników (wszystkie konta z ograniczeniami). Dysk jest podzielony na dwie partycje (obie na NTFSie). Potrzebuje program lub porade jak uzyskać następujący efekt:

Na partycji D:\ ma się znajdować 6 katalogów (odpowiednio jeden katalog dla jednego usera), każdy z userów ma mieć dostęp tylko do swoich katalogów na dysku C:\ (moje dokumenty etc) i dostęp (odczyt/zapis) TYLKO do swojego katalogu na D:\ bez prawa zapisywana plików/dokumentów poza swój katalog ...

Czyli coś jak ftp... widzisz tylko swój katalog i tylko w jego obrębie wolno ci coś zrobić a do reszty nie masz dostępu ...

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. logujesz sie jako administrator i wchodzisz w , KruK 29/01/04 18:33
    Moj komputer - Narzedzia - opcje folderow - widok, odznacz opcje "uzyj prostego udostepniania ( zalecane).
    Po odznaczeniu uaktywni ci sie dodatkowa opcja "zabezpieczenia" a znajdziesz ja we wlasciwoasciach danego folderu badz dysku .
    Potem pozostaje ci poustawiac odpowiednie opcje dla danego uzytkownika.

    Pozdr. KruK

    1. dlaczego na to nie wpadłem? a są jeszcze jakieś sposoby ? , PaszkfiL 29/01/04 18:40
      na wypadek jakby powyższy zawiódł ? :|

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL