Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 22:04
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » JE Jacaw 21:55
 » DJopek 21:54
 » Kenny 21:49
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19

 Dzisiaj przeczytano
 45911 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Temperatura procesora :) ?? , BinekSSJ 29/01/04 21:11
Możecie mi polecic jakis program do mierzenia temp. procesora i innych parametrow komputera. Mam płyte ECS KT600-A i szłyszałem ze w biosie zle pokazuje temp. procka czy to prawda bo mi pokazuje 30 C. Prosze o odpowiedz.

  1. Morze , Dzwiedziu 29/01/04 21:30
    AIDA32

    Rzeczy niemożliwe wykonujemy od
    ręki , na cuda trzeba chwile
    poczekać. www.mcomp.boo.pl

    1. Morze to może szerokie i głębokie , Sebek 29/01/04 21:32
      jw.

    2. a czy nie lepiej wygląda: , m_aczo 29/01/04 21:33
      "MOŻE AIDA32". A temperaturka tylko pozazdrościć:) U mnie D1600@2000 41-42'C

      pozdr

      1. Hmm , Dzwiedziu 29/01/04 21:36
        Mi bardziej podoba sie Morze niż Może

        Rzeczy niemożliwe wykonujemy od
        ręki , na cuda trzeba chwile
        poczekać. www.mcomp.boo.pl

      2. A jak ustawiłeś fsb ?? , Gizmo9 30/01/04 11:27
        Też mam Durka 1600@2000 jak w opisie
        Niestety temperaturka 50-58 C
        Czym chłodzisz ?

        MTG Fanatic

        1. mam płyte Asrock , m_aczo 31/01/04 12:27
          czestotliwość ustawiłem zworkami, a chłodzę Spire aWhisperRock IV -dość cicho i bardzo wydajnie:)

        2. dla pewności looknąłem jeszcze na temp. , m_aczo 31/01/04 12:32
          w AIDA32 -w tym momencie jest 37'C, ale przy kilkugodzinnym uzywaniu podnosi sie do 41'C [komputer stoi we wnęce ściennej obudowanej ze wszystkich stron ściankami:) także wielkiej wymiany powietrza to on nie ma:(]

  2. bios nie moze Cie oszukiwac :) , zeb 29/01/04 22:31
    a tak serio to wlasnie w biosie masz najbardziej prawidlowe wskazania temp - z programami jest roznie. Polecam AIDA 32, motherboard monitor, speedfan...

    Zack

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL