Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 22:04
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » JE Jacaw 21:55
 » DJopek 21:54
 » Kenny 21:49
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19

 Dzisiaj przeczytano
 45920 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zasilacz Chieftec 360 - pytanie do posiadaczy !!!!!! , Paweł27 29/01/04 21:35
Z uwagi na to że wczoraj wsadziłem bebechy swojego skromnego komputerka do nowej obudowy Chieftec BX -b-b-b z zasiłką 360 202, chciałbym zapytać posiadaczy tej zasiłki o granice obrotów z jaką kręci się u was wentylator. U mnie obroty nominalne to 1600 obr/min a max 1760obr/min. Zapewne zależy to od jego obciążenia i można by powiedzieć że przy xxx obrotach na min zasilacz pracuje na wysokim obciążeniu. Jakie to mniej więcej obroty ??

i7-4770, Asus H87M-Pro
EVGA 750ti, SSD 840 Pro
Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  1. <.> , Maniak 29/01/04 21:45
    Start kompa - 1300-1400

    po 30 minutach jest to stale 1720-1830

    Jak jest pizdziawka w pokoju to ponizej 1700 :)

    Zmień swój podpis na Boardzie

    1. No to jestem zadowolony , Paweł27 29/01/04 21:49
      że przy moim konfigu wcale tak go nie meczę.
      A ile maksymalnie obrotów miałeś ?

      i7-4770, Asus H87M-Pro
      EVGA 750ti, SSD 840 Pro
      Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  2. teraz mam 1640 przy otwartej budzie , roLek 29/01/04 21:55
    i przy otwartym oknie. normalnie jest powyżej 1700

    ..::rolek::..

    1. Ja mam zamkniętą budę , Paweł27 29/01/04 21:59
      i w czasie normalnej pracy teraz mam 1620obr

      i7-4770, Asus H87M-Pro
      EVGA 750ti, SSD 840 Pro
      Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  3. u mnie w tym momencie chyba wysoko , Babek 29/01/04 22:34
    1875 /min a do tego mam dwa wentyle 80x80 wydmuchujące na zewnąrz ale lekko spowolnione

    1. a po pewnym zabiegu , Babek 29/01/04 22:47
      zmniejszyłem obroty wentyla na procku z 6 do 3 tys - tak zeby mozna było spać i do minimum obroty dodatkowych wentylatorów - to się chieftec rozpędził jak na razie 1962 obr/min - chyba rano sprawdze :) aczkowliek zdaje mi się ze nim zasnę to jest szansa ze usłysze jak sie obroty zwiększą na jakąś minutkę..

  4. 1700 , spieq-Redakcja 29/01/04 22:55
    i w zasadzie jest to stała wielkość.

    [komp open całą dobę - znaczy chodzi, nie że buda otwarta..]

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  5. Gratuluję zakupu i sobie też!!! , shark 30/01/04 00:02
    Ja też właśnie odebrałem obudowę Chiefteca BX ale bez zasilacza bo ten już wcześniej kupiłem.

    1. No i co na jej temat powiesz ??? , Paweł27 30/01/04 17:05
      Bo dla mnie, osoby bardzo pedantycznej jest to rewelacyjny zakup. Nie mogę się przyczepić do ani jednego szczególika. Wszystko rewelacyjnie pasuje. Nawet w Enlighcie którego miałem wcześniej płyta nie pasowała tak idealnie do śróbek dystansowych w taki spoosób jak w tym modelu chieftec'a i trzeba ją było siłą dopasowywać do otworów. Poza tym rozwiązanie mocowania napędów 5,25 jest genialne i proste jak drut. Koszyki na dyski idealnie rozlokowane i proste do wyciągnięcia nawet gdy masz dłuższą karte graficzną. Poza tym miejsce na wiatrak 80mm w koszyku na dyski (u mnie chłodzą się tym wentylatorkiem trzy dyski w jednej kieszeni).

      Podsumowując ani jednego minusa nie znalazłem. Nawet cena jest bardzo dobra jak na taką obudowę. Bo 306zł za obudowę i 199zł za zasiłkę daje razem koszt całości 505zł. Za 270 przeglądałem dość ładną obudowę Mode Coma, ale po poczytaniu o jej opinii zrezygnowałem i po dołożeniu 36zł kupiłem Chiefteca.

      i7-4770, Asus H87M-Pro
      EVGA 750ti, SSD 840 Pro
      Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

      1. ja dziś właśnie , havranek 30/01/04 18:56
        odebralem Chiefteca big tower MA-01-SLD z zasilaczem 420W i również jestem zachwycony. Wszystko idealnie pasuje, koszyki na dyski - rewelacja, zasilacz cichutki. Jestem bardziej niż zadowolony. Dałem 680zł

  6. dobra lamerskie pytanie , Wedrowiec 30/01/04 02:43
    jak sprawdzic jakie sa obroty?
    mam 360 dual'a :/

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    1. w moim zasilaczu jest wtyczka z licznikiem.... , petropanko 30/01/04 07:44
      podpinana do jednego ze slotów płyty głównej.

      -petropanko-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL