Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Doczu 22:09
 » cVas 22:04
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » JE Jacaw 21:55
 » DJopek 21:54
 » Kenny 21:49
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22

 Dzisiaj przeczytano
 46125 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

AUTOMATYCZNE SPAMOWANIE CZATÓW , Jelit 29/01/04 22:54
Chyba chodzi o floodowanie. Jak to sie robi? na czatach typu wp, onet itp. może mi ktoś powiedzieć?
  1. nie robi sie , myszon 29/01/04 23:04
    i tyle. bo to brak kultury.

  2. hmmm... , Adamusss 29/01/04 23:05
    ... chodzi ci o to jak sie flooduje ? :D
    wez kopiuj kawalek tekstu i go ctrl+v ze 100x TO JEST FLOOD :P
    ... a jak chcesz automatyczne floodowanie to wez 2 kamyczki i połoz jeden na ctrl a drugi na v ;D

    1. a trzeci na , m_aczo 29/01/04 23:08
      enter:)

    2. a trzeci na enter ;) , PaszkfiL 29/01/04 23:08
      j.w

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  3. na niektórych się nie da ... , PaszkfiL 29/01/04 23:09
    ... na pewno nie da się na czaterii (chociaż dla upartego się da :) ) a na innych czatach nie mam pojęcia bo praktycznie już nie siedze ... czasem tylko wejde na chwile "pośmierdzieć" na CZATierie :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  4. jak sie nie da , m_aczo 29/01/04 23:10
    to zmieniasz delikatnie tekst, np. wstawiasz dodatkowo po 1 wykrzykniku, ablo usuwasz 0i juz sie da;)

    1. nie da sie ;) , PaszkfiL 29/01/04 23:15
      na czacie nie da się podać adres internetowego w formie www.strona_internetowa.pl ... szybkie pisanie tego samego textu recznie lub też pisanie przypadkowych liter też nie zdaje egzaminu bo ukażr ci sie komunikat "nie powtarzaj się" ;) ctrl+v na ogólnym jest zablokowane ... na priva wystarczy kilka krotnie wcisnąć kombinacje klawiszy ... no i chyba tyle ...

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. ok... , Jelit 29/01/04 23:19
        sorki ale dalej nie dostałem konkretnej inforamcji. chodzi mi o właśnie na czateri, bądź na innych czatach o automatyczny spam, albo jak kto wolo floodowanie. Na głównym sie nie da wkleić ctrl+v ...
        Prosze o pomoc

        1. Jesli chcesz trafic do ludu... , evil 29/01/04 23:48
          to KRZYCZ ;P

          Jak w temacie ;P

          d: || nie kradnij - rząd nie lubi
          konkurencji || :P

  5. what ar ju duing? , trol 30/01/04 00:00
    thats wrong , men !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL