Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 22:04
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » JE Jacaw 21:55
 » DJopek 21:54
 » Kenny 21:49
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19

 Dzisiaj przeczytano
 45991 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta TV SAT zakup ? , Maniak 30/01/04 10:45
Zastanawiam sie nad zakupem karty tvsat (mam mozliwosc zakupu Technisat Skystar 2). Jestem laikiem jezeli chodzi o tego typu karty. Co jest potrzebne aby taka karta dziala ? oprogramowanie ? talerz? Czy taka karta dziala bez problemu w warunkach polskich ?

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. raczej polecalbym TT 1.3 , XCLONE 30/01/04 10:54
    przy czym TechniSat=TechnoTrend ...
    polecam, bo mam ... jakosc rewelacyjna, odkodowywanie raczej bezproblemowe (oczywiscie tych systemow, ktore zostaly zlamane), sprzetowa obsluga mpeg2 itd/itp ...

    na allegro powinno sie udac dorwac taka karte za ok. 400 PLN ... szukaj i kupuj :) pozniej juz tylko talez, konwerter, kabel i wtyka :))

    --
    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

    1. kilka lamerskich pytan.. , PIvO 30/01/04 13:40
      to jest tuner do cyfrowej satelitki?
      jakie systemy da sie dekodowac?

      [A kiedy odetna siec]
      [Przestane istniec]
      [mail: p1vo@o2.pl]

      1. kilka lamerskich odpowiedzi ;) , XCLONE 30/01/04 15:50
        1) tak
        2) wszystkie, ktore da sie odkodowac ;)) czyli AFAIK viaccess, conax, nagravision, seca i jeszcze jakies mniej znane chyba ... na pewno nie SECA2, czyli zapomnij o C+ ... natomiast P-SAT jak najbardziej mozna odbierac i dekodowac .. ;)

        --
        Pozdr.
        Artur S.

        The World HAS Changed..
        :P

    2. A moze broadlogic 2030?? , Yorg 30/01/04 20:15
      mozna ja dostac juz od 200 zeta na allegro. Mam taka i nie mam z nia problemow. A przy okazji ma czytnik kart abonamentowych (to dla bardziej legalnych) i mozliwosc dolaczenia 2 czytnika.

      Przy uzyciu ProgDVB i wtyczek dekoduje wszystko co padlo do tej pory

      GG: 1706185
      lub komórka :)

  2. skystar2! , RaPToRR 30/01/04 22:40
    miodziq kartaa! Masz do niej soft skyview, który jest chyba w tej chwili najlepszym softem do tel. sat. na świecie :) (pisany przez polaka)
    Cena też nie duża.
    forum.esat.pl - polecam

    http://www.krzysztofwasko.pl

  3. ja też polecam , borg18 31/01/04 11:33
    SkyStara2 bo mam i chodzi świetnie

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL