Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Doczu 23:29
 » @GUTEK@ 23:22
 » Majster 23:18
 » wrrr 23:17
 » Wedrowiec 23:16
 » metacom 23:10
 » akslow 22:56
 » cVas 22:54
 » Kenny 22:49
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31

 Dzisiaj przeczytano
 49061 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[trochę OT] Jak pisać oprogramowania Java dla komórek?? , kubazzz 30/01/04 17:17
Ciekaw jestem czy ktoś z Was już tego próbował? Jakie narzędzia są do tego potrzebne? Gdzie mogę znaleźć jakieś poradniki/instrukcje-jakąś specyfikacje tego języka??
Chciałbym się trochę pobawić w robienie prostych aplikacji na swój telefon [Nokia6610].
Jakby co to mam solidne podstawy: zaawansowany Pascal, podstawy C i nawet liznąłem Assemblera:) Tyle że to wszystko na PC robiłem, a o Javie [tej pctowej] to wiem tyle, że miała być następcą C [i jest do niego podobna]. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia albo info to będę wdzięczny..

SM-S908

  1. idziesz na strone sun'a i szukasz :) , WooKy 30/01/04 17:37
    1.sciagasz pakiet j2me (java dla komorek)
    2.sciagasz emulator
    3.piszesz i testujesz :P
    4.wgrywasz na kom
    moze linki pomoga:
    http://developers.sun.com/...dp/articles/wtoolkit/

    http://oldlook.experts-exchange.com/...763069.html

    albo google i j2me :) no i kiedys w chipie cos bylo i chyba nawet jakis przyklad pisali, ale nie pamietam w ktorym to bylo....

    bitnoi.se

    1. i jeszcze... , WooKy 30/01/04 17:37
      http://java.sun.com/j2me/

      bitnoi.se

    2. dzięki za pomoc , kubazzz 30/01/04 20:32
      Głupio wyszło bo dopiero jak umieściłem posta udało mi się dowiedzieć jak nazywa sie w ogóle wersja javy dla urządzeń przenośnych - Java 2 Micro Edition.. i pare jeszcze ciekawostek się dowiedziałem:)
      Wcześniej jak wpisywałem Java+mobile(+Nokia) w google to był zalew wszelkiego rodzaju niechcianych rzeczy:)

      SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL