Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Doczu 23:29
 » @GUTEK@ 23:22
 » Majster 23:18
 » wrrr 23:17
 » Wedrowiec 23:16
 » metacom 23:10
 » akslow 22:56
 » cVas 22:54
 » Kenny 22:49
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31

 Dzisiaj przeczytano
 49043 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kto z Was posiada zestaw Soltek SL-75KAV i Radeon 9500? , Maraboot 30/01/04 17:28
Zamierzam kupić na dniach Radeona 9500 (built by ATI oczywiście), a tu czytam na boardzie, że mogą być problemy ze współpracą tego Solteka (chip KT-133A z obsługą AGPx4) z kartami AGPx8. Stąd moje pytanie, czy ktoś ma taki zestaw i jak on się sprawuje? Teoretycznie nie powinno być problemu ze współpracą (podobno AGPx8 jest zgodne w dół), ale wydając ponad 500 zł na kartę chcę być pewien, że będzie mi pracować na mojej płycie. Zasilacz powinien ją obsłużyć bez problemu, dzisiaj zakupiłem Deer'a 400W (jedyne 95 zł).

  1. ja mam , blimek 30/01/04 18:10
    tego radka i solteka 75 rfn cos tam costam na nforsie 2 i chodzi bez problemów

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. to inna płyta , Maraboot 30/01/04 18:21
      mi chodzi o SL-75KAV na chipie VIA KT-133A, a nie SL-75FRN na nForce

  2. mam w domciu deera '350'W , Tummi 30/01/04 20:00
    jest jakies 5x lzejszy od czifteka 360W no i nie podnosi mojego sprzetu (musze odpiac cdrw, wtedy sie podnosi, jednak 12V=13.06V). Feel 300W pracuje bardzo ladnie.
    To tak na pocieszenie ;-))))))))

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. to inna klasa , pitero 31/01/04 02:52
      deer 400 to zupelnie inna konstrukcja, mozna go zaliczyc do ..'klasy średniej'? takze ta 350 to fejk, 400 moze byc, sprawnosc ma porownywalna do 'cięzkiego' feela 300W (nie mylic z lekkim;)

      i7-13700kf_asus.prime.z790
      RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
      32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

    2. Na razie jest OK , Maraboot 31/01/04 11:23
      Przede wszystkim znacznie ciszej, a napięcia:
      3.3 V - 3.29,
      5 V - 4.95,
      12 V - 12.13

  3. mniałem tą płytę , robo1007 30/01/04 22:58
    nie jestem pewien ale u osoby której to sprzedałem działał póxniej GF4 MX440 z AGPx8
    Notabene bardzo udana płyta i nie rozstalibyśmy się gdyby tuner Avermedi mi na niej ruszył

    A7N8X AXP 1466@2222 FSB 386 :),
    radek 8500 HIS 2x256 Twinmos
    MTec, Vortex2, Voodoo2,

  4. Będzie działać , DJopek 31/01/04 10:48
    Mam tę płytę i przez chwilkę miałem R9500 i chodził bez najmniejszych problemów...

    1. No to mnie pocieszyłeś :-) , Maraboot 31/01/04 11:21
      W takim razie będę kupował - umówiłem się w sklepie, że będę mógł sprawdzić działanie, a przy okazji podatność na modowanie ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL