Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 23:22
 » Majster 23:18
 » wrrr 23:17
 » Wedrowiec 23:16
 » metacom 23:10
 » akslow 22:56
 » cVas 22:54
 » Kenny 22:49
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31

 Dzisiaj przeczytano
 49024 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Reinstal xp...catalyst nie działa...i to tylko jeden problem :/ , BrUcE_609 31/01/04 08:42
Po reinstalu XP'ka (poprzedni był XP + SP1) teraz mam zwykły (narazie) no i problem. Przewijanie stron jest POWOLNE !! ekran się tak dziwnie "zacina". Zainstalowałem via 4in1 (te co poprzednio) a potem catalyst 3.7. Po resecie pokazuje monit, że panel ati nie może być wyświetlony bo nie ma żadnego sterownika ati, albo nie działa poprawnie! Poprzednio działał! Mam r8500, 512 ddr, duron 1,3. Co mogło się stać? Jakieś pomysły?

Jutro być troche lepszym niż dziś i
dużo lepszym niż wczoraj...

  1. Abstrahując od , sebtar 31/01/04 09:41
    ATI i Catalystów (nie znam się za bardzo bo sam mam same Nvidie a zawsze jak wgrywałem do XP to działały) czemu SP1 od razu nie wgrywałeś? A grzebałeś w środku kompa?

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. nie mam płytki XP+sp1 ... zaginęła... mam tylko zwykłego :/ , BrUcE_609 31/01/04 09:46
    gdybym miał SP1 to bym odrazu wrzucił :/

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    1. problemem jest , yolek 31/01/04 10:09
      brak zainstalowanego directx'a :]
      podobnie kiedys mialem :>

      ...::: GG#: 794008 :::...

  3. specjalnie zainstalowałem dx9 , BrUcE_609 31/01/04 10:31
    z płytki z call of duty...a problemem jest to, że po restarcie kompa po mimo, ze niby wszytko ok i zainstalowane wszystko restartuje mi ustawienia graficzne i wyświetla błąd w sterownikach tak jakbym włożył inną kartę graficzną.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  4. POMOCY!! po analizie-> problem to dokładnie , BrUcE_609 31/01/04 11:04
    nie zapisywanie przez XP'ka ustawień i sterowników do grafy. Po każdym restarcie wywala je i wrzuca domyślny monitor. Moge wszystko zainstalwoac, ustawić tak, że jest ok, ale po restarcie znów brak grafy! Najgorsze jest to, że na początku wyłączyłem kilka usług (pomoc etc.) i mogłem "przypadkiem" wywalić coś ważnego :/

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    1. No cóż, skoro tak to spróbuj znaleźć i włączyć , sebtar 31/01/04 13:48
      z powrotem - może wyłączyłeś moduł odpowiedzialny za instalację sprzętu ;-) A jak by co, to w końcu instalka WinXP nie trwa tak długo ;-)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  5. no i nie trwała długo :) , BrUcE_609 31/01/04 14:16
    załatwiłem XP + SP1 ... jak nowonarodzony! Zero problemów!
    DZIĘKI ZA POMOC!

    POZDR.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL