Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » Flo 22:52
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03

 Dzisiaj przeczytano
 49430 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z postawieniem FTP Servera na Neo , Remek 2/02/04 12:47
Otóż użyłem program Serv-U (a także próbowałem WS FTP Server) by postawić serwerek FTP. Korzystając z Wizarda z Serv-U odpaliłem definiując katalog mający być rootem, login, pass oraz IP (podałem to zewn. przyznawane przez Neo). Następnie na routerze odpaliłem Virtual Server na FTP i porcie 21 z forwardem mojego IP wewn. No i z zewnątrz, jak użyję klienta FTP, po wpisaniu mojego IP zewn. mam Connection Failure... Co robię nie tak?

  1. firewall jest ??? , Doczu 2/02/04 13:39
    123

    1. Softowego nie, a na routerze zrobiłem dziurę na FTP... , Remek 2/02/04 13:41
      ...tak jak napisałem...

      1. hmmm... , Doczu 2/02/04 13:43
        ... moze coś podczas konfiguracji pomieszałeś. Na wszelki wypadek masz linka - tam jest opisane krok po kroku jak skonfigurować Serv-U
        http://www.lanten.neostrada.pl/...konfiguracja.htm

        1. Dzięki... biorę się do roboty wieczorkiem... , Remek 2/02/04 13:44
          j.w.

  2. Port 21 nie wystarczy , yanix 2/02/04 15:19
    musi byc jeszcze port 20 dla danych (w trybie aktywnym) no i wybrane porty dla trybu pasywnego.

    Będzie, będzie...

    1. Ale które porty do aktywnego? , Remek 2/02/04 18:24
      Otworzyłem na routerze 20 i 21 i Connection failure

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL