Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7639 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z gwarancja + pomoc w wyborze plyty , krogulec 3/02/04 20:13
Jakies 4 tygodnie temu spalila mi sie plyta - Gigabyte Ga 7vrx na kt333. Poniewz byla na gwarancji zawiozlem ja do sklepu w ktorym zostala kupiona i czekalem ... i czekalem ... i czekalem, az w koncu dzis dowiedzialem sie, ze z ta gwarancja to moze byc problem bo JTT lezy i nie wiadomo kiedy moja sprawa zostanie rozwiazana, ale oni postaraja sie to jutro zalatwic jakos wlasnym sumptem. Od razu jednak padlo pytanie ile jestem gotow doplacic - ja wiem, ze oni chca jak najmniej stracic, ale takie stawianie sprawy uczciwe nie jest.
Niemniej wrocilem do domu i stwierdzilem, ze nieliczne dostepne jeszcze egzemplarze plyt na kt333 lub kt 400 porownywalnych producentow (MSI, Soltek) oscyluja gdzies w granicy 300 zl i wydaje mi sie ze to powinna byc cena wyjsciowa, jako ze przeciez plyte powinni mi wymienic na nowa o porownywalnym standardzie - jesli zle mysle to mi o tym powiedzcie.
No i drugi problem - jako ze mam szanse wymiany plyty na nowoczesna konstrukcje pomozcie mi wybrac jakas plyte z ktora nie musialbym doplacac wiecej niz 100 zl (oczywiscie zakladajac ze moje powyzsze przemyslenia sa zgodne z rzeczywistoscia i panowie nie zaproponuja mi jutro Asrocka)?

  1. Powiedz im ze sprawe serwisu przejął EMITER , Emios 3/02/04 23:20
    a płyte polecam MSI KT4AV

  2. wez sobie , Birdman 3/02/04 23:56
    solteka na nforce2
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5694

    ping?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL