Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14173 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Microsoft Intelli Mouse Optical Explorer 3.0 , Rebel_1 3/02/04 22:18
Co sądzicie o takiej myszce? Moge dać za myszkę max 160 a mogę mieć taką nówkę za tyle. Może jakąś inna byście polecili?

  1. ._. , GregorP-Redakcja 3/02/04 22:35
    Logitech MX-310 - wg mnie najlepsza optyczna mysz na rynku.
    ..ale Inteli 3.0 też bardzo przyjemna..

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    1. A czemu akurat , McSet 3/02/04 23:21
      MX310? Stosunek jakość-cena, czy jak?

      --
      what's goin' on fails to concern me

      1. ._. , GregorP-Redakcja 4/02/04 00:28
        Lżejsza i mniejsza od MX-500.. ..poza tym - jak dla mnie - wygodniejsza - nei
        lubię asymetrycznych myszy (choć jestem praworęczny..)..

        Od IE3.0 też lżejsza i mniejsza, oraz, mimo wszystko, dużo dokładniejsza..

        Przyciski umiejscowione tak, że używanie ich, nie nadweręża
        palców - dla porównania przyciski dodatkowe w MX-500 to pomyłka totalna jest..

        Skok rolki bezgłośny, ale twardy - wyraźnie zaznaczony..

        Ślizgacze - najsłabszy element Inteli3.0 - w MX-310ce znakomite..

        Z wyglądu najładniejsza - choć to już moja subiektywna ocena..

        Cena to sprawa drugorzędna..


        IMO nie ma lepszego optyka. :)

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

  2. mam tą mysz , Robek 3/02/04 22:42
    od ponad dwóch lat i szczerze polecam. Jestem pewien, że będziesz z niej zadowolony.

    ***życie jest jak jajko trzeba je
    znieść***

  3. Wirlesa 2.0 , HURAN 3/02/04 23:39
    Odpowiednik Inteli 4.0 wyczessana

    are U ReadyNAS??

  4. zajebista mycha, the best design, the best optyka...MX za maly do mojej "rączki":) , McSlavko 4/02/04 06:49
    j.w.

    Powered by 4x4

  5. Fajna mycha , Hitman 4/02/04 09:07
    stworzona dla graczy np. countera - jedyny mankament to rozmiary jest deko duża ale ogólnie rewelacja.
    Ta cena to żadna okazja w Kraku chodzą po 125 zeta jeżeli możesz przebierać poszukaj takiej z literką "a" na końcu...

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

  6. poczekaj na nowego MXa , 100licaaa 5/02/04 20:19
    mam informacje że Logitech ma cos nowego pokazac za 2-3 tyg. IE przy tym będzie zwykłą zabawką, zresztą juz jest :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL