Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41

 Dzisiaj przeczytano
 21494 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Ile wziąć za monitor Daewoo 15' CMC-1502B? , Auror 4/02/04 19:46
Monitor jest co prawda z 1995r. ale jest w całkiem niezłym stanie jak na taki staroć :) tzn. w miarę ostry obraz, niezłe barwy, ale niestety już dość ciemny (to chyba oznaka wypalenia) - tak więc trzeba dość wysoko ustawić Brightness i Contrast żeby to jakoś porządnie wyglądało.

Monitor będzie kupowała jakaś znajoma koleżanki taty z pracy ;))) Kobieta się na pewno na tym nie zna i nie chciałbym jej, nawet przypadkowo, naciągnąć na zbyt wygórowane koszta.
Pani ta dostała starego kompa z pracy, ale bez monitora, a chce się zacząć "uczyć komputera" w domu.

Na allegro tego konkretnego modelu nie ma. Natomiast wszystkie inne "pietnastki" wahają się w przedziale 50-200 zł ...
Myślałem żeby wziąć 70-80zł od babki - po pierwsze to nie mogę jej przecież dać na monitor żadnej gwarancji - nie wiem szczerze ile ten monitor jeszcze pożyje skoro już jest dość ciemny.

Myślicie że to dobra cena?

ps. ta cena będzie z dostawą do domu i najprawdopodobniej z podłączeniem do kompa.

pps. Wiem że lepiej by było (nie ważne do jakich celów) kupić nowy monitor, który byłby jasny i miał porządne odświeżanie, ale wydaje mi się że babka nie będzie chciała wydać 550zł na nowy skoro jej tak naprawdę płaska siedemnastka nie potrzebna - żeby nie było że wciskam komuś nieświadomemu kit :)

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. dobra cena , Chrisu 4/02/04 19:58
    jw.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. dzięki , Auror 4/02/04 20:20
      zatelefonowałem do babki i powiedziałem .. 80 zł ;)
      widać że się totalnie nie zna - emerytka w końcu ;) i powiedziała że się prześpi z tym ...

      wydaje mi się że na giełdzie taniej takiego monitora nie znajdzie :|
      na WGK widziałem niezłe rupiecie (tzn. nie widziałem jak świeciły ale wyglądały jak pierwsze monitory stworzone przez człowieka ;)) a ceny po 150-160 zł ...

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

  2. stoweczka , Holek 4/02/04 20:47
    i jest ok.
    Puszczam takie monitory po ok 100 zł dla znajomych i 120-150 dla jeleni;)

    "...here I am on The Road again..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL