Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41

 Dzisiaj przeczytano
 21379 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Fun] Kalkulator milosny , Rybeck 4/02/04 20:32
http://www.bizz.pl/gry/lovemeter/licznik.html

Ludzie dzielą się na 10 kategorie:
-ci co rozumieją kod binarny
-ci co go nie rozumieją

  1. Piotr i Ania , Piet Blank 4/02/04 20:34
    wynik: Zakochani :)

    Zosiu Kocham Cię

  2. Uch, mało co skali brakło... , Agnes 4/02/04 20:37
    Wielka miłość :)

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  3. a u mnie , Wedrowiec 4/02/04 20:42
    blacha :/

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  4. Hehe :-))) , DJopek 4/02/04 20:45
    W parze mam "Unia dusz" :) Jako "samotny" to kochanek doskonały, a Moja Druga Połówka to boginii miłości :))))))))))

  5. a u mnie o jedna noc za duzo ;) , NimnuL-Redakcja 4/02/04 20:51
    LOL ;) prawie przy podlodze ... hehe ;) to sie dobralem ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. buahahahaahaha , trol 4/02/04 21:11
      hehehehee

      1. o mnie wyszlo , ze jestem głupek , NimnuL-Redakcja 4/02/04 22:34
        a moja kobieta mumia ;)ale sie dobralismy ;))

        a cala zabawa nie polega na wklepaniu imion, moga byc losowe litery ... jakis algorytm zliczajacy ilosc wskazanych liter musi byc ..

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. .:. , Shneider 7/02/04 01:08
          romeo i julia to przypadek? :)

          .:: Live at Trance Energy ::.

  6. u mnie wyskoczył leonadrdo dikaprio , trol 4/02/04 21:09
    hehehehe skala -filtrowy amant

    1. hehehehe , trol 4/02/04 21:10
      wpiszcie TROL

      1. dobre , Darek K. 4/02/04 22:43
        ...

        Everything that has a beginning has an end

  7. a kraszanowi , Kraszan 4/02/04 21:12
    kochanek doskonaly
    BUAHAHAHAHA

    1. dla , trol 4/02/04 21:28
      Terminator też

      1. przynajmniej ma zawsze twardego , NimnuL-Redakcja 4/02/04 22:46
        ;)))))

        a NimnuL gdzies w koncu sie kreci ;)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  8. wynik góra lodowa , capuccino 4/02/04 21:28
    :(


    ;)

  9. a u mnie... , metacom 4/02/04 21:29
    ...wyszlo Schwarzenegger... i to nawet by sie zgadzalo... pod wzgledem ilosci masy... tluszczowej, ktora jakos dziwnie skumulowala sie niewiele powyzej pasa :/

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

    1. eeee Ty to akurat , bajbusek 4/02/04 22:34
      amant jestes... ;)

  10. Krzysiek = Arnie , chris_gd 4/02/04 21:30
    ide sie szykowac na Gubernatora :)

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  11. Hurrrraa - skala się skończyła... , Remek 4/02/04 21:30
    Żona się ucieszy....

    1. Hehe , DJopek 4/02/04 22:16
      Czyli mówisz że puścił Ci zawór i trysnąłeś z całej siły? ;-))))

  12. hehehe , maarec 4/02/04 22:07
    Kochanek doskonaly :) nie mam pytan.. ta strona mowi prawde.. oj Nimnul.. wyszlo jaki z Ciebie kochanek... (znaczy wygadany teoretyk) :)

    (sory nie moglem sie powstrzymac) :)

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  13. i wszystko wiadomo... , roLek 4/02/04 22:38
    wpisałem 'twojepc' i zobaczyłem zdjęcie sponsora ;]

    ..::rolek::..

  14. trzeba by jakies reguly ustalic... , metacom 4/02/04 22:44
    ...bo wpisane imiona zdrobniale daja zupelnie inne wyniki niz wpisywane pelne imiona :/

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

    1. no właśnie... i kicha :( , Godmaker 5/02/04 02:02
      ja jestem "normalny" hehehe wybaczam im... nie widzieli mnie ;P

      ...:::| Think for yourself |:::...
      ...:::| Question authority |:::...

  15. :((( , Carmamir 5/02/04 21:33
    oschły ...

    No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL