Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 07:19
 » JE Jacaw 07:18
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » PrzeM 07:14
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 37248 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem po aktualizacji biosu - restarty , Ranx 5/02/04 18:25
mam plyte solteka 85erv pod p4. poniewaz bios w niej jest z serii produkcyjnej (1.3 a najnizsza do sciagniecia 1.41) i kilka dosc ciekawych zmian w nowszych wersjach - zaktualizowalem go do wersji 2.2.
do tej pory komputer dzialal jak powinien testowanyw grach w prime itp nie wykazywal nic niepokojacego. pomijam wydajnosc (w koncu chipset na p4x400 firmy via :((). po aktualizacji ciagle resety (odpala xp i po np minucie reset) i komputer potrafil zawiesic sie w biosie... w koncu powiedzial ze ani xp ani w2k mi nie uruchomi bo brak plikow. z dusza na ramieniu (a jak sie zwiesi w czasie programowania?) wrzucilem biosa 2.1. drobna poprawa. system uruchamia sie ale po 10-15 min w prime95 zalicza restart.
temp procka max 40 st. pamieci na minimum jakie daje plyta (2 x kingstony 256 400mhz ) ustawienia dla grafiki tez na minimum i w ogole tragedia nie wydajnosc. poprawa na jakies 15-20 min. potem reset... powrot do 1.41 i juz wszystko dziala jak powinno.
zasilacz 2x chieftec podaje napiecia jak najbardziej w normie (pelen monitoring) temp tez. pamieci testowane razem i pojedynczo. jakies sugestie?
czy moze byc tak ze z nowym biosem poprawiono zabezpieczenia termiczne mostka polnocnego? np ze przy za wysokiej temperaturze cos sie dzieje?
dzieki z gory za pomoc i pozdrawiam

o roztramtajdany charkopryszczańcu...

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL