Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 53235 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czym wyczyścić sloty na RAM-y? , Soulburner 6/02/04 21:08
...jeden ze slotów jest tak zakurzony, że aż strach się bać. Stąd moje pytanie - czym to wyczyścić?!

You must gather your party before
venturing forth.

  1. Sprężonym powietrzem , PKort 6/02/04 21:14
    na początek. Potem przemyć spirytusem - byle nie watą ani chusteczką papierową.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. a'propos spreżonego powietrza.. ;] , ThY 6/02/04 21:56
      w sumie to nie ma co sie chwalic, ale .. 'testowalem' ostatnio wytrzymalosc malego zjechanego wentylucha 40x40 na działanie tzw. 'szprycy' sprezonego powietrza, pochodzenia kompresorowego.. nastapil dosc ciekawy efekt, mianowicie wiatraczek na skutek prze'RPM'owania 'obtrzepał' samoistnie sie ze skrzydełek :))) a dlaczego nie ma sie czym chwalic? bo jedno z tych skrzydełek utkwiło mi w palcu.. auuu ;]

      pozdro!

      1. To ladnie:) , Karaczan 6/02/04 22:57
        Dobrze, ze ci to skrzydelko lapy nie ucielo:P

      2. A ja chchałem palcem kiedyś skrzydełko zatrzymać ... , Hiper 7/02/04 00:13
        i zamiast dotknąć srodek, dotknęłem smigiełko - urwało się, a palec ucierpiał (ałć) :-)

        Szukam pracy jako informatyk (we
        Wrocq).

        1. to samo mnie dzisiaj spotkało ;( hehe , d-a-x 7/02/04 01:29
          łopatka weszla mi pod paznokieć, auuuć. jeszcze boli....

          Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
          uciekam goń mnie!

          1. a masz 7000 rpm? , Tummi 7/02/04 22:46
            bo ja w takie cos wsadzilem palec. 5mm wciecie w paznokiec (razem ze skora). Heh.

            A co do czyszczenia - ja od dawna uzywam pedzla do golenia - dziala bardzo dobrze, do tego odkurzacz czasami, zeby wessac latajacy kurz i jest pieknie ;-)

            T.

            www.skocz.pl/uptime :D

  2. wez zwykly domowy odkurzacz , Portal 7/02/04 08:52
    doczep do rory takia koncowke ssaca ( podluzna lub z wlosem) i odkrzurz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL