Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 53022 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radeon 9700 na MSI 865PE Neo2 - zwis.. , doopeczka 6/02/04 23:03
Mam taką konfigurację: Procek PIV 2.4 HT, 2 x 512 MB TwinMos 333, Gigabyte Maya II Radeon 9700 Pro, HDD WD 120 GB 8MB Cache, Combo LG, dwie karty sieciowe wireless i zwykłą (obie 3coma), obudowa Desktop Enlighta -300W.
INstaluję sobie XP i jest wszystko OK - instaluję potem SP1 i resztę poprawek, następnie stery do Intela, muzyka, sieć, USB, restarcik - wszystko piękne hula... Po restarcie instaluję stery do ATI (próbowałem 3.7 i 3.9) następnie restart i zwis przy ładowaniu mojego profilu - zamiast przejść do pulpitu system sobie wisi pięknie a za chwilę komunikat o błędzie userinit.exe lub też że opóźniony zapis się nie powiódł i system nie mógł zapisać jakichś rzeczy na dysku. Po wywaleniu sterów w trybie awaryjnym wszystko wraca do normy - w czym jest problem ??? Acha płyta ma już najnowszy BIOS.... Pomóżcie bo to komp prezesa mojej firmy.... :)

pozdro all

McDoopeczka

  1. moze , Ptaszek Bitumiczny 6/02/04 23:14
    zainstaluj jakies omegi? albo oryginalne stery gigabytea?

    Kierowca Bombowca
    A64 3500+ 1Giga 400 GF6800 Samsung 120
    giga 913N i inne bajery

  2. niestety to nie pomaga , doopeczka 6/02/04 23:38
    również instalacja w różnej kolejności DX9...pomocy !!!!

    McDoopeczka

  3. sprawdz , bajbusek 6/02/04 23:59
    w BIOS AGP - ustaw na AUTO, sproboj na 8x, jak wisi to 4x
    i wylacz Fast writes ... Mam rozumiec, ze wczesniej dzialala ?? Czy to pierwsza proba ?? Sprzet nie krecony (procek, pamieci) ??

  4. To sobie prezes... , prezesmaks 7/02/04 03:19
    kompa sprawił... Pewnie do Worda :)

    No pain No game!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL