Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 53523 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie gierki dla dzieci w wieku ~3 ÷ 6 lat , Marcus 7/02/04 01:12
Poszukuję jakiejś fajnej gierki (najlepiej edukacyjnej) dla dzieci. Dzieci jest dwoje jedno ma 3 a drugie 6 latek. Co by im tu wrzucić na komputer. Komputer też nie jest pierwszej młodości - Athlon 900, GeForce2 MX, 256 MB DDR

Nie wolno niczego nie robić tylko
dlatego, że nie można zrobić
wszystkiego.

  1. hugo , d-a-x 7/02/04 01:22
    ta z polsatu :)

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

  2. Rekomendacje mojej córki :) , SpeedyX 7/02/04 01:39
    Finding Nemo
    Lion King
    a ostatnio numer 1 to Toy Story, ryk w domu jak ją muszę od kompa oderwać :)
    aha, Kubuś Puchatek długo był na topie, nie pamiętam tytułu ale chodziło o to żeby dla Królika pozbierać składniki na zupę.

    Odradzam tylko takie polskie niedorobione różne gierki nie pamiętam tytułów ani kto jest wydawcą ale widać od razu że to gówno. Moje dziecko wściekało się strasznie przy niektórych absurdalnych gierkach.

    Proud Opera User

  3. a jakie stronki dla maluchow ? , bolo 7/02/04 01:50
    moja pociecha morduje na zmiane barbie.com i minimax.pl - znacie cos fajnego ?

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

  4. polecam http://www.cartoonnetwork.pl troche gierek we flashu , Glock19 7/02/04 02:15
    http://www.cartoonnetwork.pl

  5. Kangurek , mirkrup 7/02/04 07:08
    Kao 1 i 2 :))

  6. Tajemnice domu strachów , malyy 7/02/04 07:59
    sprawdzone .....

    pzdr Andrzej

    Pozdrawiam Andrzej

  7. hmm , J@rek 7/02/04 08:34
    ToonCar, Tarzan, Croc, Kangurek KAO 1 i 2, WoodyWoodpecker, StuntGP, RayMan 2 i 3

    A z edukacyjnych? kiedys mlody gral w Moje pierwsze ABC (takie rozne rysowanki i inne nudy ;-)

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  8. dawno temu jak moj byl w takim wieku, to w ciagu dnia zasiadal do , etranger 7/02/04 10:01
    redline racer, albo big red racing, ale raz go przejrzalem jak o 7 rano w sobote cichaczem podkradl sie do kompa i duka zapyscil, sam cholera majac 3 lata, potem to juz sam rysowal sobie obrazki, a teraz pogrywa we wszystko co mu zaoferujemy, nie lubi tylko mocno krwawych gier i to mi sie podoba

    IStal sie switch:)

  9. Szachy - Lego , NimnuL-Redakcja 7/02/04 10:24
    polecam, zabawnie zrobione, ciekawa gra, no ale nie wiem czy nie za wysokie loty .

    HUGO to tradycyjnie .
    Jazz Rabit
    Rayman 3 IMHO jest za trudny dla takich dzieci .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  10. Klik uczy czytać , Jacenty 7/02/04 13:34
    To jest w miarę powolne., spokojne i edukacyjne
    tylko chodzi pod 256 kolorami.
    chyba że jest jakaś nowsza wersja.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL