Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 53193 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co sie dzieje z tpc ?? , Verbatino 7/02/04 13:06
Mam pytanie :

Dlaczego dostałem maila z potwierdzeniem utworzenia nowego konta z TPC ...przecież już dawno temu sie rejestrowałem i odbierałem maila z takowym potwierdzeniem ... nie wiem dlaczego tak sie stało...ktoś mi może to wytłumaczyc ??

::Verbatino::

  1. nie dzieje się nic starsznego... , Anitka-Redakcja 7/02/04 13:09
    ...być może zwyczajnie po wczorajszych lekkich zmianach niechcący system "pchnął" do Ciebie tę informacje...

    to naprawdę nie gryzie i nie ma co panikować ;-)

    -- Anitka --

  2. [;..;] , GesTee 7/02/04 13:15
    a swoja droga to dzis tpc smiga mi jak nigdy :)

    :)

    1. i mamy nadzieję, że tak już zostanie ;-) , Anitka-Redakcja 7/02/04 13:20
      a jeżeli już, to będzie tylko lepiej ;)

      -- Anitka --

  3. [;..;] , GesTee 7/02/04 13:41
    no baaa
    tosz to nam sie nalezy za wytrwalosc ;)

    :)

    1. [;..;] , GesTee 7/02/04 13:42
      do Anitki mialo byc :)

      :)

  4. O kurde, to przy rejestracji był mejl odbiorczy...? , spieq-Redakcja 7/02/04 13:50
    Zupełnie nie pamiętam, ile ja tu już jestem..? :[

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    1. hmm... yy... ale w ogole to ... , XCLONE 7/02/04 15:11
      ... gdzie ja jestem .. ?
      mialem tylko skoczyc do piwnicy po buraki ... i jakas swiatlosc ... znaczy ... jasnosc ... co to za miejsce ? kim wy jestescie .. ?!

      AAAaaaaaaa... !!! RATUNKUUUUU !!! Wypuscie mnie !!! zdejmijcie mi ten glupawy kaftanik !!!

      :>>>

      --
      Pozdr.
      Artur S.

      The World HAS Changed..
      :P

  5. Moze ja sie wypowiem... , Kilgor-Admin 7/02/04 16:58
    ... ktos probowal przypomniec haslo i system wyslal maila do osob ktore pasowaly mu w kryterium wyszukiwania

    Pozdr. Kilgor
    Admin Board'a

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL