Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 11:40
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11

 Dzisiaj przeczytano
 62940 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

tak sobie szperalem po nowych ofertach u mojego providiera , etranger 7/02/04 16:15
i znalazlem, wynalazek.
Przypomina to oferte tpsa, ale:
mamy 512/128 za 29.9 (co juz jest kpina) jesli bedziemy porypani to wezmiemy abo na 24 miesiace co da nam upust 5euro, jesli przekroczymy limit placimy za kazdy mega, oczywiscie nieznalazlem ceny jaka trza bedzie zaplacic, jest tylko napisane ze bedziemy placic az do poziomu 15 euro potem juz nie. inna oferta to 128/64 20 godzin (buehheh) kosztuje to 19.9 euro jak przekroczymy kazda sekunda placona do poziomu 15 euro i tu podobnie mozemy zaoszczedzic 5 euro co nam daje 14.9 przy abo 24 miesiace.
A firma to wanadoo, jak by nie bylo to France telecom czyli wszsytkie szalowe pomysly wychadza z tad i po jakis zawilych modyfikacjach dochadza do was, ta banda qtasow uwaza ze laczycie sie przez atari 800 i dla tego takie szalowe oferty wam daja.
Pomijam juz fakt ze za 29.9 i kogo innego mamy 2048/256 plus darmowe rozmowy telefoniczne( w ramach sieci i france telecom) i drugi numer telefonu, plus sto kanalow telewizyjnych ktore to wcale nie zmniejszaja transferow ah i stale ip oczywiscie, freebox (to cudo ktore dostajemy za darmo ) laczy sie przy predkosci 8 mega z czego dwa jest na net reszta na inne uslugi i to do niego podlaczamy drugi telefon i telewizor.
I ciagle sobie q.....wa zadaje pytanie , czemu to abo nie wziolem u nich :(

IStal sie switch:)

  1. hehe biorac pod uwage cene euro , Wedrowiec 7/02/04 22:09
    to "neostrada" w Polsce i Francji kosztuje tyle samo;) - tyle ze zarobki inne:/
    znaczy sie cennik na Polske ustala sie w Paryzu ;)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL