Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12

 Dzisiaj przeczytano
 68199 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nienawidze tego komputera !!!!!- ponowna instalacja sterowników , kris3d 8/02/04 13:45
Jestem zawansowanym urzytkownikiem mam pc od 10 lat
ale ostatnie problemy z systemem doprowadzają mnie do białej gorączki .....
Mam dwa systemy w pierwszym Win 2000 , przestał działać
sterownik nagrywarki i nic nie daje ponowne instalowanie
Zaś pod nowiutkim XP po 2 tygodniach wyskoczył sterownik
od Gfr256 i też nie daje nic ponowne instalowanie tych sterowników , kasowanie ponowne instalowanie , instalowanie
najnowszych dedykowanych wersji prosto z Nvidi ,
nadal piepszony wykszyknik i zero akceleracji 2d i 3d ,
dlaczego ten cholerny system jest taki oporny na naprawianie
, nie będe już ponownie instalowac wszystkiego od początku ...
POMOCY bo wyrzuce komputer za okno (na razie ze złości rozwaliłem nową klawiature na tysiąc elementów) i przysiengam że wypierdziele teraz całeko kompa tak daleko że doleci do Mikrosoftu i pierdzielnie prosto w Bila G.....

  1. Poczekaj chwilę zanim rozwalisz wszystko. , shark 8/02/04 13:53
    Sam przyznaleś że te problemy masz od niedawna. Więc dlaczego szukasz winy w systemie? Może jakiś nowo zainstalowany program coś chrzani albo co według mnie bardziej prawdopodobne ze sprzętem coś masz: płyta głowna, pamieci itd.

    Pozdrawiam

  2. ja mialem taki efekt , pitero 8/02/04 13:55
    jak przetaktowalem za bardzo pci i magistrale, wywalało mi urządzenia... np mysz, dźwięk.. i to w taisposób ze nie dalo sie potem juz tego zainstalowac... system win xp. Dokladnie puscilem kt400 na 200 mhz (pci 40). Przy 191 chodzilo stabilnie. Nie wiem czy chodzilo o przetaktowany dysk, chipset, czy inne urządzenie pci. W każdym razie efekt podobny...:)

    i7-13700kf_asus.prime.z790
    RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
    32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL