Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12

 Dzisiaj przeczytano
 68251 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Desperacja/Mandrake] Giną skróty do programów/Neostrada też daje ciała , Seadog 8/02/04 15:51
Ręce opadają. Udało mi się skonfigurować Neo i nawet dzielenie łącza (patrz poprzedni mój post, albo jeszcze wcześniejszy - nie dodał kolejnej karty eth1, a śmigało wszystko jak mały Batman). Niestety, tylko na czas jednej sesji - następnego dnia nie było już ani Neo, ani też większości programów (tzn. fizycznie były, ale wszystkie skróty szlagier trafił. Nawet skrócik do "Home", mimo, iż był na pulpicie, nie działał.) Ręce opadają. A teraz śmiesznostka - odpalenie z płyty instalacyjnej Mandrake i "update" pomogły na niedziałanie "Home" i skrótów, ale Neo nadal martwe, a konfiguracja w TEN SAM SPOSÓB co poprzednio nie daje rezultatu! Co więcej: stary Windowsowy sposób - reinstall całęgo systemu (mam ferie, mogę poszaleć) - też nie pozwala na skonfigurowanie Neo :((( a po próbie konfiguracji i/lub po ustawieniu karty TV znowu nikną ikonki/skróty i nawet ten cholerny Home nie działa (nie otwiera wcale Konquerora, po prostu ignoruje kliknięcie). Czemu mnie ono nie lubi?

http://nadobranoc.weebly.com/

http://ciii.blogspot.com/

  1. pomoc ci nie pomoge , krogulec 8/02/04 16:48
    ale na mandarynce tez mialem takie jaja i dlatego nie lubie tego systemu. Jak masz czas to zainstaluj sobie Fedora Core albo jeszcze lepiej Debiana (ale Sarge a nie Woody).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL