Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 90216 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Ot] Jakie dane bekapujecie przed formatem ?? :P , Martens 9/02/04 23:59
Nie robilem formata juz 100 lat i wylecialo mi z glowy kompletnie co byloby wskazane zbejkapować przed format c:\, jak narazie zapisalem sobie ulubione z IE i kontakty z GG, wszelkie sugestie mile widziane, z gory piknie dziekujem =D

  1. u mnie , bartek_mi 10/02/04 00:10
    mail + adresy
    ulubione
    gg/tlen
    moje dokumenty - niby nie korzystam a zawsze cos jest
    pulpit ;)
    downloads (od flashgeta)

    i to wszystko

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. wiec... , Tomasz 10/02/04 00:13
    *.ini z \windows
    *.ini z Program Files (np. FTPy Total Commandera)
    Moje dokumenty :)
    save'y z gier
    katalogi programow, ktorych nie chce mi sie konfigurowac
    kiedyś pluginy z WinAmpa (teraz FooBar :)

    a jeszcze lepiej zrobic kopie ghostem przynajmniej do jakiegos obrazu, jakbysmy czegos jednak zapomnieli...

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  3. Hmm... , DJopek 10/02/04 00:13
    W sumie ja przy formacie to robię backup jedynie książki adresowej z OE oraz archiwum GG - tyle. Resztę potrzebnych rzeczy trzymam na innej partycji :)

  4. <.> , Maniak 10/02/04 00:19
    D:\Other\Syf\XXX :D

    Zmień swój podpis na Boardzie

  5. Całą partycję C i D , Paweł27 10/02/04 00:25
    Coś około dwóch płytek DVD RW spokojnie to pomieści

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  6. a gg nie robi kopi kontaktow na serverze ??? , etranger 10/02/04 06:44
    1234

    IStal sie switch:)

  7. tylko Opere , capri 10/02/04 07:23
    reszte mam na innych partycjach, ktorych nie ma potrzeby formatowac

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

  8. ja nigdy nie formatuje dysku :) , Nazgul 10/02/04 07:38
    Tez bym nie wiedzial co ratowac. PS dlaczego [OT]?? pozdrawiam

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

  9. hmmm , akustyk 10/02/04 08:06
    1. sprawdzam, czy mam kopie bookmarkow Mozilli na E:\
    2. jedziemy z reinstalka

    wszystkie dokumenty mam na D:\, a zapasowe dane na E:\

    http://akustyk.magma-net.pl

  10. ja to w pierwszym rzedzie , ***dOUbLeDeCKeR*** 10/02/04 09:35
    bakupuje pisaną miesiącami magisterkę, a potem to co panowie powyżej ... :)

  11. a zaś ja... , pachura 10/02/04 11:34
    Moje dokumenty
    Fonty
    Archiwa, kontakty Gadu-gadu
    Skrzynka pocztowa, adresowa
    "Ulubione" Internet Explorera
    Cracki pochowane w Program Files
    Start menu

  12. u mnie tak: , Auror 10/02/04 12:14
    Moje Dokumenty (są tam jakieś moje zdjęcia z imprez no i magisterka siostry)
    Adresy z Outlooka
    Kontakty do GG siedzą na serwerze gg więc nie potrza ich backup'ować :)

    no i to w sumie wszystko - na innej partycji trzymam wszystkie instalki do programów

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  13. potrzebne dane :) , Master/Pentium 10/02/04 12:43
    raz na jakiś czas obraz systemu a pozatym to:
    -dokumenty
    -pocztę
    -ulubione
    -dane innych osób (jeśli są na przechowaniu), oczywiście nie muza/filmy

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  14. Po co format?! , Soulburner 10/02/04 13:39
    Ja przy reinstalce systemu po prostu usuwam katalogi Windows, Program Files i ew. Documents and Settings :)

    You must gather your party before
    venturing forth.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL