Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90342 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki sposób na prawidłowe zamknięcie win98se (łata nie pomaga) ? , Jaceqp 10/02/04 10:27
Tzn... może nie upełnie. Działała przez kilka dni. Ale po jakimś czasie system zatrzymuje się na planszy "trwa zamykanie..."
Sprzęt pracuje w sieci z zainstalowanymi:
-"klientem sieci MS Windows"
-"klientem sieci Netware" (w LAN'ie jest serw novellowski)

Zestaw to C400, płytka BX, 64MB RAM, WDC200JB reszta raczej, grafa jakieś stare ATI RAGE, k.sieć. 3-COM.
Ogólnie komp chodzi sprawnie i nie zdradza żadnych konfliktów sprzętowych itp. Mimo to winda nie chce się poprawnie zamykać...

Słyszałem że w takich wypadkach czasami warto używać jakiegoś tool'a służącego do zamykania windy (zamiast odpalania START->ZAMKNIJ) - ot, jakaś banalnie prosta aplikacja. Czy to prawda?

pozdr.
Jaceqp

R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  1. pomogloby odmapowanie dyskow sieciowych, ale to pewnie nie wchodzi w gre... , Kalkin 10/02/04 12:39
    j.w.

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  2. niestety masz rację... , Jaceqp 10/02/04 13:42
    ... dyski muszą pozostać. Tzn od razu zaznaczam że dyski są zmapowane NA ten komputer. Zasoby dyskowe tego dysku nie są mapowane... Jedyne co tyczy się udostępniania zasobów to kilka folderów w trybie "tylko do odczytu".

    PS. Właśnie odpaliłem Spy Sweeper'a i AV-Guard'a - coś tam poczyścił i teraz się komp zamyka. Tyle że on się właśnie chyba co jakiś czas ładnie wygaszał ale większość to niepełne domknięcia... Zobaczymy - potestuję go cały dzień albo i kilka dni jeszcze.

    pozdr.
    Jaceqp

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  3. check mail , abes99 10/02/04 22:52
    poszly dwie laty MS, u mnie pomoglo :D

    Narka i pozdruffka ;)
    abes99

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL