Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 16:57
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90327 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

co sadzicie , Msi(3D) 10/02/04 10:50
o http://www.sirius.pl/...info&id=8307&sid=1 chcem zakupic ten lcdek pod mojego herca9800pro jak myslicie czy do gierek filmow bedzie dobry ?? :D z gory dzieki

Athlon2500xp@3200xp ,HyperX@400
5,2,2,2 ,EPoX 8RDA3G,Hercules
9800PRO 455/385 WD800JB

  1. kolega ma 9800pro i chce se kupić spasione LCD Sony 17" , Alien 10/02/04 11:11
    ale nie umie tego napisać w temacie

    pomożecie ?? ;-)

    There are no impossible - try to ski
    through revolving door

  2. po pierwsze , pirat 10/02/04 12:10
    ten lcd w komputroniu jest tańszy, a po drugie poszukałbym czegoś bez głośników ...

    odczepta się od mojego podpisu ;)

  3. twierdze że do gier FPP , Hitman 10/02/04 12:26
    jeszcze nie ma dobrego lcd'ka - tak więc zależy w co grasz jeżeli bardziej dynamiczne gry to nic niestety nie da Ci się polecić z czystym sumieniem...
    Druga sprawa rozdzielczość natywna matrycy jest 1280x1024 znaczy się że będziesz musiał grać w tej rozdzielczości w każdą gre - inne tryby to zawsze kompromis który mnie nieodpowiada.
    Może jestem sceptykiem ale słabo widze granie w 1280 w zapowiadane tytuły np Doom3 , HL2 czy też stalker nawet na takim wypasie jak masz - dlatego ja wole klasyczną płaską 19.
    Dla mnie rozdziałka 1280 jest za mała nawet na 19cali i granie w moją ukochaną gre counter'ka to dramat - wszystko jest za małe i słabo heady wchodzą ;))
    A tak po za tym to lcdek wypas - wzornictwo Sony jest niedoścignione w moich oczach ...parametry też uczciwe

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

  4. Hmmm... , DJopek 10/02/04 16:06
    Ale kąty widzenia to ma słabiutkie ten monitorek :/ Za 3 tysięce złotych to poszukałbym czegoś o lepszych parametrach. W ogóle powiedz ile maksymalnie możesz przeznaczyć na zakup oraz do czego będziesz go wykorzystywał to wtedy będzie prościej podać konkretne modele.

  5. Wiesz, mam problem... , Seba78 10/02/04 17:00
    ścigam się ostatnio dużo... mam porshe carrera... ale ma za słaby silnik... tylko 300 km ostatnio znalazłem stronę niemieckiego tunera, i mają tam silnik o mocy 400 km, myślisz, że się nada, myślisz, że prześcignę kolegów na podwórku?

    www.nieruchomosci-gil.pl

  6. Czas reakcji ma oszukany, , geordie 10/02/04 18:03
    nawet w Komputroniku ma 16 ms. Przy czym z reguły o ile jest on prawdziwy, to dotyczy tylko przejścia od białego do czarnego piksela, czy jakos tam. Poza tym HX73S Sony jest chyba ciut nowszy. Kąty na stronie Sony są podane jako 160/140, ale w sumie to typowe parametry dla matrycy TN+. Zważ, że są to dwa parametry najczęściej skręcane. Zwłaszcza monitor winno sie obejrzeć i przetestować, a nie kupować w necie.

    Podpis nieczytelny

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL