Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 1492 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam programiku (najlepiej free) do przechwytywania dźwięku ze strony , Janusz 12/02/04 10:21
A dokładnie na stronie internetii jest kurs - nie kurs angielskiego BBC i dźwięk jest nie do ściągnięcia normalnymy programem do ściągania stron a chciałbym dorwać te dialogi. Zna ktoś może jakiś taki programik?

Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy.
/Autsajder, Dżem/

  1. podejrzyj kod , atay 12/02/04 10:25
    strony, zagłęb się dokładniej i ściągnij źródła

    _- Atay -_

  2. Podaj linka , DJopek 12/02/04 11:24
    To może ktoś prędzej pomoże...

    1. Zapodaję linka , Janusz 12/02/04 12:12
      http://www.internetia.pl/english/index.html

      Zawsze warto być człowiekiem,
      choć tak łatwo zejść na psy.
      /Autsajder, Dżem/

      1. Hmm... , DJopek 12/02/04 12:51
        Mi nawet nie chce otworzyć tych lekcji - używam Foobara bo Winampa nie wykorzystuje więc niewiele pomogę :/

  3. to są wszystko listy pls , atay 12/02/04 13:32
    ściągasz je na dysk (prawy klik/Zapisz Element Docelowy Jako). Odpalasz winampem, prawy klik na wpis i "File Info", tam masz ścieżkę do pliku mp3. Jeden który sprawdziłem to:

    http://rm.internetia.pl:80/...english/Lekcja01.mp3

    _- Atay -_

    1. a wez to sciagnij :PP , Tummi 12/02/04 13:36
      trzeba downloadera przedstawic jako Winamp - nawet foobar nie pomaga, jak DJopek napisal ;-)

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  4. easy as 1 2 3 , Tummi 12/02/04 13:35
    no moze jak calkowanie 1 2 3 ;-)

    1. pobierasz plik .pls
    2. otwierasz go w notatniku
    3. kopiujesz widoczny tam adres
    4. otwierasz flaszgeta
    5. wlaczasz konfiguracje flaszgeta, zakladka protokol, 'Przedstaw sie jako' wybierasz 'Inna nazwa', w 'Inna nazwa' wpisujesz 'WinAmp' (bez cudzyslowow)
    6. wlaczasz we flaszgecie sciaganie nowego pliku, np: http://rm.internetia.pl:80/...nglish/Lekcja117.mp3
    7. cieszysz sie plikiem o takich parametrach:
    Size: 2079242 bytes
    Length: 519 seconds
    MPEG 2.0 layer 3
    32kbit, 19992 frames
    22050hz Mono
    Private: No
    CRCs: No
    Copyrighted: No
    Original: Yes
    Emphasis: None
    8. wysylasz listy pochwalne to Tummiego ;-)))))))))))))))))

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL