Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 1391 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

A kto z was w AmericasArmy pyka? , Bach 12/02/04 13:12
i xyfki oraz ulubione plansze poprosze poprosze

...Bach...
"Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  1. ja pykam sobie , XepeR 12/02/04 14:54
    najczesciej na Gameservers.net - AA(01) pod xywka XepeR_[PL] :)

    1. aaaa no to milo mi , Bach 12/02/04 21:09
      soldier PLBach sie melduje. zadalem pytanko z czystej ciekawosci ile TPC'owiczów zna i gra. jak widac mało. a ja pykam ( :) ) sobie na SF Hospital. Jak sie kiedys gdzies na polu bitwy spotkamy to cie postrzele ...opss mialo byc pozdrowie :)

      ...Bach...
      "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
      żalowac ze sie nie grzeszylo!"

      1. oczywiscie ze duzo osob , Carmamir 12/02/04 21:50
        to zna i pewnie i sporo gra :). Ja jakiś czas temu pykałem w to, ale jako że miałem wtedy R8500+kijowy zasilacz to sobie nie pograłem zbyt dużo ;), teraz dobrze że mi przypomniałeś, ssam z www (dżizis, zajmuje nowa wersja aż 650MB, kiedyś jak ściągałem ledwo toto miało 250mb bodajże, jutro ok. 10 będe to już miał i będe mógł walczyć :D). Mnie spotkacie po xywie Carmamir_PL, do zobaczenie (albo do postrzelenia ;)).

        No to się wkopałem...

        1. oj a pozmienialo sie troche , Bach 13/02/04 01:45
          ja gram z jakies 3 moze 4 miesace. zaczynalem od wersji 1.9.0 (jakas stara kumpel mi przyniusl - sam nei wiedzial zabardzo co mi daje) teraz jest 2.0.0a. No to teraz masz do przejscia treningi na Specjal Forces i pare SF plansz ktore sa ladniutkie graficznie. Aha polecam wam tez rogramik xFire - trzeba sie zalogowac. Pokazuje czy kumpel jest online, a jezeli tak to na jakiej planszy. wystarczy kliknac jego nick potem joint i giera oraz serwer same sie odpalaja :) pozdrowienia. Hooah ;)
          "Grand mama was slow, but she was old"

          ...Bach...
          "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
          żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  2. ja od dzis tez :_) , xmac 13/02/04 00:09
    xmac [PL]
    nie mam jeszcze ulubionej planszy, ani serwera

    dual&mobile power
    XMAC

  3. pykam sobie... , capri 13/02/04 09:01
    ale n00b ze mnie jeszcze =] z mapek dobrze sie czuje na McKenna i Swamp Raid, czasem cos trafie na Weapons Cache czy Insurgent Camp... nick - capri. lub [cert]_capri (zalezy od nastroju ^^)

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

    1. myslalelm, ze mckania :) , McKania 13/02/04 14:24
      jw.

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL