Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55

 Dzisiaj przeczytano
 5845 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HL2 alpha i DX9 - jak to uruchomic? , M1ni$ter 12/02/04 17:44
dostalem wlasnie hl2 alphe, ktora zainteresowani juz znaja , aby obluakc mozliwosci sprzetu , oprocz paru errorow przy wypakowyaniu z rar "gra" sie uruchamia , mozna wlaczyc te levele z targow e3 , ale co z tego ze to chodzi bardzo ladnie jak dziala w trybie opengl i niemozna tego zmienic ( jedynym plusem jest to ze kolega z gf4 ti 4200 mogl sobie zobaczyc jak to u niego chodzi - a chodzi dobrze ;)
podczas "grania" w niektorych miejscach pojawia sie piekny, czerowny napis ERROR, zakladam ze to pewnie przez brak wlaczonej obslugi dx9

pytanie podstawowe- jak wlaczyc tryb D3D / DX9 ? komenda hl2.exe -dx9 nie daje zadnego efektu ( wyciagnieta z jednego z plikow .bat)

pozdrawiam

"Umiesz liczyć? ... licz na siebie!"

  1. hmm , Czarek 12/02/04 17:57
    ten napis ERROR to po prostu brakujace/niezrobione tekstury, z tego, co pamietam - wiec nawet DX10 juz ci tu nie pomoze...

  2. ... , Soulburner 12/02/04 18:18
    Na forum halflife2.net można przeczytać, że ta alpha to jest dużo wcześniejsza wersja niż to, co zaprezentowano na targach E3. Widać to po niektórych mapkach E3, tudzież braku niektórych. Na dodatek postacie, kiedy coś mówią albo w ogóle nie ruszają ustami, albo robią to przerażająco niezdarnie...
    Ogólnie to jako takiego pogrania nadają się ze dwie mapki :P

    Acha, u mnie na AXP 1500+, 256MB RAM PC100, R9000 chodziło toto potwornie wolno, głównie ze względu na małą ilość RAM-u.

    Menu pochodzi jeszcze z Half-Life 1 w wersji Steam, stąd możliwość wyboru OpenGL, Direct3D i... Software.

    You must gather your party before
    venturing forth.

  3. tam nic nie ma , MayheM 13/02/04 08:53
    same gole mapy, w dodatku bez polowy tekstur, i pelno bugow.
    Kompletnie nic ciekawego tam nie ma do zobaczenia, juz lepszy byl Doom III alpha, przynajmniej cos bylo widac, a tu zamiast textur sa opisane powierzchnie, np. "Reflection 25%".
    Wiec nie warto nawet odpalac.

    Pozd

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL