Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57

 Dzisiaj przeczytano
 6033 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wiatraczki , stoner 12/02/04 21:38
czołem

mam taki problem: głośny wiatraczek na karcie graficznej (geforce2) ale taki naprawdę głośny

kupiłem na giełdzie nowy ale niestety nie chce mi działać mimo że parametry się zgadzają (12V? coś więcej ma być?) ale trudno co tam *tylko* 25 zetów w plecy

ponieważ nie chce już inwestować w wiatraczki pomyślałem żeby to w cholerę kompletnie odłączyć

czy mogę tak zrobić? w gry już w ogóle nie gram, komp jest włączony jakieś max 3 godz. dziennie, słucham głównie mp3 lub korzystam z netu...

czy procesor na karcie graficznej się uszkodzi albo coś? jest jakaś
"bezpieczna" temperatura?

proszę pomóżcie bo moj komp brzmi gorzej od kosiarki do trawy...

  1. byly geforce 2 tylko z radiatorem , Banan 12/02/04 21:49
    wiec powinno dzialac

  2. mój stary gf2mx , BrUcE_609 12/02/04 22:15
    był normalnie bez wiatraczka... dopiero po przetaktowaniu 200/200 wymagał go. Ale nie powinno być problemu...te karty sa wytzrymałe i raczej się nie grzeją, a już w "mp3 i necie" to spoko!

    POZDR.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    1. GF2MX , sebtar 13/02/04 17:38
      to robili nawet bez radiatora - np. Creative. Ale o kręceniu oczywiście mowy nie ma - 175/166 i ani MHz więcej...

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  3. spoko... pójdzie bez wiatraka , Seba78 12/02/04 22:18
    1243

    www.nieruchomosci-gil.pl

  4. ja sobie umiescilem , KwiateK 12/02/04 23:03
    zamiast wiatraczka radiator (taki, jak byl uzywany przy kompach klasy P133). Dziala spoko.

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  5. mój brat w komputerze , m_aczo 12/02/04 23:31
    ma GF2 bez wiatraka -sam radiator i nie narzeka. Gra w całkiem wymagające gry i gdyby coś się wieszało toby marudził, ale nic takiego nie robi:P
    Śmiało możesz odpalić komputer bez wiatraka!

  6. wielkie dzięki!! , stoner 13/02/04 18:06
    1234

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL