Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05

 Dzisiaj przeczytano
 9328 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

big problem ze sprzętem , thomasov 13/02/04 10:41
Nie wiem co sie dzieje. Kupiłem nowy komputer. Na pokładzie Athlon 2000XP na płycie Asusa z nforcem. Dodatkowa Radeon 9600 i dysk seagate 40GB. Pamięci niepamiętam ale chyba jakies zwykłe. A problem w tym ze co jakiś czas wywala mnie z windowsa czy to 2000 czy XP komputer sie restartuje ale juz nie wstaje. Komunikat ze brak systemu. Okazuje sie ze biso nie znajduje twardziela. Echo nie widzi go. Było 40Gb i nie ma. Po jakiejś godzince i kilkunastu restartach wkoncu udaje siebiosowia zlokalizować dyski. Ale system i tak jest walniety. I musze instalowac go od nowa. ale po tygodniu ta sma spiewka. zazwyczaj przed takim zwisem wszystko okropnie mi spowalnia. Nawet jakies proste gierki typu Twierdza. Wtedy juz wiem ze cos zaraz sie skaszani. I tak jest.
Pomóżcie. Co to jest. Jak sobie z tym radzić. Jak pójde do serwisu to sie okaże ze wszystko jest okej. A potem znowu będzie kicha.

  1. najpierw zasilacz , Demo 13/02/04 11:04
    a potem....hmmm...proponuje obciazyc kompa na maxa, np. sandra burn, prime95, czy inne cholerstwo, i sprawdzic jak sie wtedy zachowuje. Moze uda sie zlokalizowac slaby punkt. Oczywiscie na poczatek wszelkie scany antyvirusowe, antytrojanowe itd. Wrzuc service packi, latki itd. Na koniec pozostanie sprawdzac poszczegolne komponenty u znajomych.

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. Zasilacz po pierwsze. W wielu firmach , sebtar 13/02/04 11:12
      zostały jeszcze masy obudów Codegena do których ładują Bartony i Radki 9500/9700 i potem działa albo nie działa.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL