Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39

 Dzisiaj przeczytano
 14939 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czemu nagrywajac płytkę dvd nie moge zamknąć sesji w nero , blimek 14/02/04 11:38
poprosyu ta opcja jest nie dostepna przy przygotowaniu do zapisu, dopiero podczas samego nagrywania pyta sie jaki tryb wybrac ?

twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  1. ponieważ , myszon 14/02/04 12:19
    jeśli zaczynasz płytkę multisesyjną to nero domyslnie nie zamyka płyty, jak palisz tylko 1 sesje domyslnie płyta jest zamykana. Wybór masz tylko w przypadku gdy kontynuujesz sesje - wtedy możesz płtkę zamknąć jeżeli nie będziesz już nic nagrywał lub zostawić otwartą.

  2. a czemu nero widzi nagrywarke raz jako x2 a raz jako x4 , blimek 14/02/04 14:21
    raz nero widzi nagryearke jako dvd x4 a raz jako 2 ?
    Nagrywarka nagrywa dvd z predkością 4 razy

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. zapewne , myszon 14/02/04 15:51
      uzywasz plyt 2x - wtedy nero nie daje ci mozliwosci nagrania ich 4x. Na jakich płytach nagrywasz?

  3. masz racje , blimek 14/02/04 16:18
    wkładam do napędu płytke esperanzy gdzie napisane jest jak byk x 4, a programki do litelona odczytuje ze na maxa moze nagrac na niej x 2 podobnie jak i nero x 2 i nic wiecej wkladam iajkiegoś media sonika gdzie tez napisane jest x 4 i nero i smart checker odczytuja x 4 podobnie na płytkach tdk i verbatim tylko esperanza ma zanizone nagrywanie
    x4 napisane a nagrywa x2

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL