Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Miron 07:02
 » gromki_86 06:58
 » Dexter 06:55
 » szczebel 06:32
 » Kenny 06:21
 » dugi 06:16
 » XepeR 06:03
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53

 Dzisiaj przeczytano
 17621 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

który polski, płatny serwis o grach wybrać? , petrumi 14/02/04 16:22
witam. chciałbym mieć dostęp do _dużej_ bazy recenzji, zapowiedzi i szybkiego FTP. zastanawiałem się nad GOL'em lub gry.wp.pl. który z nich jest lepszy? chodzi mi przede wszystkim o aktualności, świeże dema i związany z tym szybki serwer.
Ważna jest też spora ilość solucji po polsku.

putanie od użytkowników któregoś z płatnych ftp. Czy faktycznie nowe dema pojawiają się natychmiast i z jaką prędkością się ściagają (mam astercity 256/1Mbit lokalnie)

osobom sugerującym, że wiekszość dem można ściągnąc skąd innąd a wiekszość poradników z GOL można znaleźć w sieci jak się dobrze poszuka - dziękuje za wypowiedź, bo wiem o tym.

pytam konkretnie, który serwis jest najlepszy?

  1. świerze dema , dFour 14/02/04 16:42
    to na 3dgamers.com dostaniesz, tam są linki do świerzych dem udostępnianych na torrencie, super szybko się zasysają.

    A recki to czytaj sobie na gameguru.box.sk ;] A kase to zachowaj na piwo.

    1. świeże jeśli już.. , petrumi 14/02/04 16:59
      chodzi mi o recenzje po polsku.

      1. sorki , dFour 14/02/04 17:02
        za ortografie ;>

  2. ja bym polecal... , DYD-Admin 14/02/04 17:07
    ...GOL - znam ich troszke i na pewno dzialaja profesjonalnie, WP to czesc molocha... intuicja mi podpowiada ze GOL...

    -- DYD

  3. Żaden. Recenzje , sebtar 14/02/04 19:08
    można sobie i tak poczytać za darmo, a dema ja osobiście ciągnę np. z Czech lub z Danii. W Polsce nie ma porządnego internetu, to i nie ma porządnego serwisu o grach...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  4. dema , LooKAS 14/02/04 20:40
    z gamershell.com a recenzji nie czytam - wole sam sprawdzic.

    1. kliknalem za szybko , LooKAS 14/02/04 20:42
      i zapomnialem dodac, ze GOL...

  5. GOL , Auror 14/02/04 22:28
    jak nie miałbym co zrobić z pieniążkami i wolnym czasem to pewnie bym sobie tam wykupił jakiś abonament.

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  6. tylko GOL , Zajkos 14/02/04 23:02
    profesjonalny serwis, rzetelne recenzje, hehe no i chyba największe w Polsce forum

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL