Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » gromki_86 06:58
 » Dexter 06:55
 » szczebel 06:32
 » Kenny 06:21
 » dugi 06:16
 » XepeR 06:03
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53

 Dzisiaj przeczytano
 17289 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z NForce i 8RDA+ , mik 14/02/04 22:15
Juz od jakiegos czasu obserwuje problem na moim epoxie zwiazany ze znikaniem pamieci kompa podczas kopiowania z niego pliow po sieci lokalnej. Nie musze chyba mowic co sie dzieje gdy pamiec zleci do 10 MB.
W zwiazku z tym pytanie do posiadaczy tej plyty czy tez macie taki efekt jesli nie to podajcie prosze wersje biosu i uzywanego zestawu sterownikow. Wydaje mi sie ze na poczatku uzywania plyty takich cudow nie mialem ale jakos nie moge do tego stanu powrocic.

  1. wskazowki , mik 14/02/04 22:43
    wlasnie przed chwila zaobserwowalem cos jeszcze lepszego. Jesli to ja kopiuje komus na dysk poprzez siec opisany wyzej efekt nie wystepuje.

    System to XP SP1.

    1. ja bym popatrzył co zużywa tą pamięć :) , ili@s 15/02/04 00:06
      bo raczej nie płyta. Stawiam na antywirusa. Jak wysyłasz to nie sprawdza a jak zasysasz to przed zapisaniem próbuje przeczesać.

      1. hmm na golym windowsie u mnie nie ma antyvirusa :) , mik 15/02/04 13:55
        czy naprawde nikt nie ma epoxa 8rda+ zeby to sprawdzic u siebie ??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL