Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24111 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Padł CD-ROM, chciałbym kupić combo - które? , pitero 16/02/04 01:43
Tak patrzę po cennikach i wpadł mi w oko najtańszy, LITEON LTC-48161H - 48x 24x 48x + DVD 16x, wersja oem 215 zeta. Co o nim sądzicie? Moglibyście coś polecić? Nie ukrywam, że sytuacja awaryjna, za dużo kasy nie ma...

i7-13700kf_asus.prime.z790
RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

  1. tak na marginesie , pitero 16/02/04 01:45
    pokazala sie taniutka wypalarka dvd -/+ LITEON LDW-451S - 4x (+/-) OEM 450 zl, czy oplaca sie zainwestowac?

    i7-13700kf_asus.prime.z790
    RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
    32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

    1. na marginesie to powiem , Wedrowiec 16/02/04 02:05
      zadnych combo,
      jak cie stac to kupuj nagryware - tylko przemysl po co Ci to.
      jak stwiedzisz ze "tanio" to pomysl sobie ze w momencie jak Ci sie to realnie przyda to bedzie 200 zl kosztowac.

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

      1. przydać to sie przyda , pitero 16/02/04 02:24
        przerzuce się po prostu na nagrywanie dvd z danymi i tyle. Ale czemu nie combo? chodzi o to że kiepska jakość, czy że szybko sie zepsuje bo 3x więcej używania niż pojedyńczego napędu? Powiedzmy 2,5 roku temu kupowałem nagrywarke za 400 zeta i nikt nie mówił ze za wcześnie zeby nagrywarke kupowac, czemu teraz miałoby być inaczej?

        i7-13700kf_asus.prime.z790
        RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
        32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

        1. w skrocie : , Wedrowiec 16/02/04 03:07
          combo sie walilo wszystkim moim znajomym nie z powodu "naduzywania" - zazwyczaj byl odzielny naped cd - po prostu mam zle wspomnienia z combo - awaryjnosc baaardzo wysoka. co do kupna cd(r)/dvd(r) - wtedy nie bylo wyboru, albo byla nagrywarka albo nie. tak jak czesciowo wczesniej miales flopa albo flopa + cd. technologicznie produkcja napedu cd od DVD rozni sie pewnie jakies 5 centow wiecej za licencje, do tego DVD sie bardzo szybko upowszechnia (niskie ceny napedow i zgodnosc wsteczna) wiec za rok mysle bedzie za 200 zl. no i tak patrze po sobie ze jak wypalam plytke to czesto nagrywam 15 do 15 mb i niezbyt czest zapycham plyte danymi. zwlaszcza ze ryzyko jak np. plyta 4 GB sie zapodzieje jest za duze - wole miec na czesci.
          jedyny minus zauwazony ostatnio to jak chcialem 5GB ghost in the shell zrzucic - DVD wskazane :)

          "Widziałem podręczniki
          Gdzie jest czarno na białym
          Że jesteście po**bani"

          1. 15 do , Wedrowiec 16/02/04 03:08
            150 MB ;)

            "Widziałem podręczniki
            Gdzie jest czarno na białym
            Że jesteście po**bani"

  2. jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego! , BrUcE_609 16/02/04 12:42
    Poważnie przemyśl, czy będziesz tyle nagrywał DVD...już lepiej dobrą CD-R kupić Lite-On. Moje zdanie takie.

    POZDR.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  3. Ja bym brał , DJopek 16/02/04 13:21
    ale pod warunkiem że gwarancja min. 2 lata. Po 2 latach i tak już będą królowały nagrywaki DVD, może będzie już jeden główny standard. A za 215zł opłaca się wg mnie :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL