Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 23885 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

monit nie przechodzi w stan uspienia po wylaczeniu kompa , MayheM 16/02/04 12:57
Witam,
jak w temacie, gdy wylaczam kompa, monitor powinien przejsc w stan uspienia (pomaranczowa dioda, czarny ekran).
U mnie niestety po wylaczeniu kompa obraz zmienia kolory co jakis czas, a w niebieskiej ramce napis: NO SIGNAL.

Jak przywrocic stan uspienia???

Monit to Hyundai Q790.

help!! bo juz nie moge, jak w nocy mi miga gdy komp sie wylaczy..
pozd

  1. ... , 247 16/02/04 15:56
    a jak po wylaczeniu kompa wujmiesz przewod od monitora z gniazda karty to sie cos zmienia ?
    bo masz wlasnie taka systuacje jakby monitor nie byl podlaczony, jezeli dobrze rozumiem
    pewnie probowales restartu ustawien w osd monitora
    niestety ja mam nec fe991sb(do naprawy go oddaje jutro :( ) wiecnei moge sam sprawdzic

    1. tak, restartowalem , MayheM 17/02/04 09:17
      wtyczki nie wyciagalem z kompa prawde mowiac, czyli to powinno pomoc?

  2. ... , 247 17/02/04 11:13
    nie ale z opisu twojego wynika tak jak bys mial ja wyjeta tzn zachowanie monitora jest takie,
    jak ja wyciagniesz podczas pracy kompytera to powinno ci wyskoczyc na monitoze ze nie ma sygnalu,
    sluchaj najlepiej zrob jedna zecz i bedziesz wiedzial co jest nie tak, podlacz monitor bod innego kompa i sprawdz czy tezsie nei wylancza i wszystko bedzie wtedy jasne

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL