Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24147 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nagrywanie a konta uzytkownikow , Portal 16/02/04 13:18
Witam
Mam problem - mianowicie utworzylem kilka kont uzytkownikow i z ich nie moge nic nagrac - wykskauje jakis tam blad
Program instalowalem pod kontem administratora i tutaj wszytsko chodzi dobrze
Jak zrobic aby takze na kontach zwyklych uzytkownikow ( z ograniczeniami) mozna bylo uzywac nagrywarki i nagrywac ?

Program to WinOnCD 3.8 - tylko nie piszcie zeby uzyc innego bo to program na firme i musi on koniecznie byc
Podczas instalacji wybralem aby byl dostepny dla wszytskich uzytkownikow ale niestety tylko z konta admina moge nagrywac , inne konta nie:(
Pomozcie

  1. daj prawa do katalogu z programem , Ranx 16/02/04 13:26
    to najpierw (mozesz sie bawic i sprawdzac jakie do jakiego pliku) polecam "zmiana" lub RWXD na poczatek. potem ew FC
    sprawdz czy dziala. jak nie to zajrzyj jeszcze do rejestru i programem regedt32 pozmieniaj prawa w HKLM/Software/*nazwaprogramu* albo HKLM/Software/Microsoft/*nazwaprogramu* czy jakos tak.
    na 99% zadziala. jak nie to pisz powiem co dalej.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. do uzytkownikow P4 2.8GHz 800 , Portal 16/02/04 19:06
    Witam
    Czy mozeie podac jaka wersje wentylatora otrzymaliscie w kaplecie ? chodzi mi o napiecie i prad oraz producenta (sanyo , Fuji kura, Nidec)

    1. to nie tu , Portal 16/02/04 19:06
      j.w.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL