Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24156 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Linux Red Hat/Aurox - karta sieciowa 3Com , Danny 16/02/04 14:18
Mam problem z wykryciem przez te systemy mojej zintegrowanej sieciówki 3Com, słyszałem, że to częsty problem - ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

  1. uzyc karty sieciowej a nie 3coma:) , Ranx 16/02/04 14:46
    a jak sie upierasz to z 3coma lub redhata/auroxa zaciagnac paczki ze sterami...
    a windowsa to jak instalujesz? tez na pale?

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. Odp. , Danny 16/02/04 15:07
      :) Spoko, spoko - z windowsem jest OK ale ten problem dotyczy sterowników do kart 3com a pytanie dotyczy umiejscowienia patchów (PEWNYCH) bo juz parę miałem ale nici z tego!

  2. heh na 3comie musza byc..:) , Ranx 16/02/04 15:24
    a jak juz to polecam www.aurox.pl i najwyzej ich forum. ktos niewatpliwie juz z tym walczyl. zreszta wlasne zasoby pakietow maja wiec nie powinno byc problemow:)
    aha: skad mialem wiedziec jakie masz problemy?:)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. Odp. , Danny 16/02/04 17:34
      Spoko!

  3. jaka to karta dokładnie... , kicior 16/02/04 15:56
    jak któraś z nowszych trochę(3c905 seria powiedzmy) to try "modprobe 3c59x" a potem stawiaj interfejs. są też inne drivery na stronce 3com. moduł nazywa się 3c90x.
    Ale jednak podaj dokładniej jaka to karta. Co do sieciówek pod Linuksem to jest super stronka http://www.scyld.com/network.

    pozdro

    1. Odp. , Danny 16/02/04 17:33
      OK - dzięki za adresik, może coś namierzę i wypróbuję Twoich porad!

    2. Odp. , Danny 16/02/04 18:03
      Mój model ma oznaczenie 3c501

      1. No faktycznie moduł do tej karty nazywa się kosmicznie:) , kicior 17/02/04 13:15
        bo 3c501
        więc :
        modprobe 3c501
        cała reszta konfiguracji sieci już normalnie
        (dodaj sobie do /etc/modules.conf linię:
        alias eth0 3c501)

  4. Błeeeeeeeeeeee nie mówcie mi o , sebtar 16/02/04 16:54
    sieciówach 3Coma, bo mi się niedobrze robi :-(

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL