B O A R D
» Board
» Zadaj pytanie
» Archiwum
» Szukaj
» Stylizacja
M E N U
» Nowości
» Archiwum
» Recenzje / Testy
» Board
» Rejestracja
Ciemne TPC
Jasne TPC
Szukaj @ TwojePC
w Newsach i na Boardzie
OBECNI NA TPC
»
Pietka
14:51
»
KHot
14:47
»
Endrioo
14:45
»
hokr
14:41
»
esteban
14:35
»
Sherif
14:34
»
Ament
14:28
»
gigamiki
14:22
»
dugi
14:18
»
Hitman
14:17
»
Wedelek
14:14
»
Master/Pe
14:12
»
ili@s
14:07
»
dulik
13:59
»
Dexter
13:59
»
AdiQ
13:51
»
wukillah
13:47
»
Robek
13:45
»
marek_m
13:44
»
jablo
13:42
Dzisiaj przeczytano
32683
postów,
wczoraj
117075
Szybkie ładowanie
jest:
włączone
.
ccc
Twoje
PC
.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć
Jakim programem zgrywać z tunera pionier ?
,
piotrekn17
17/02/04 18:41
Jakim programem najlepiej zgrywać filmy z pioniera 1630 na dysk twardy ?
Do jakiego formatu najlepiej zgrywać , czy można od razu konwertować ?
epox 8rda3g ,barton 2500 , wd 120 , ddr 256 .radeon 9200 vivo
dobry i sprawdzony program to virtual dub
,
digiter
17/02/04 20:27
zgrywasz do formatu .avi ale od razu musisz zastosować jakiś kodek np. picvideo ( musisz poszukać w sieci- kodek jest płatny, ale jak poszukasz to znajdziesz...) , bo inaczej na 1 minutę będziesz miał ponad 1GB zajętego dysku- przy dobrej jakości.
Wszystko o virual dub jest tu:
http://www.divx.howto.pl/...le=article&sid=185
http://www.divx.pl/
A potem kompresujesz programem gordian knot ( kodekiem np. divx 5,0 ):
http://www.divx.howto.pl/..._categories&cid=17
http://www.divx.howto.pl/...iewdownload&cid=24
http://www.divx.howto.pl/...viewdownload&cid=1
Piszcie do mnie per ty z małej litery
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL