Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53
 » Fl@sh 15:49
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51

 Dzisiaj przeczytano
 34948 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problemy z siecią , PalooH 18/02/04 14:56
Specyficzny problem, połączenie lokalne śmiga, ale jeden z kompów w sieci nie ma połączenie z netem (tylko jeden).
Net jest za pożrednictwem routera, "poszkodowany" komp ma xp proffesional. Wszystko działało do pewnego czasu. Nie wiem co tam było kombinowane, kasowane czy instalowane. Wywaliłem karte sieciową i zainstalowalem znowu - nic nie pomogło. Zainstalowałem łatkę zapobiegającą wyłączaniu kompa pod xp. 30 razy Zmieniałem IP, DNS i inne ustawienia, i wiem że są prawidłowe. Dyskietka tworzona pod xp do uruchamiania połączeni int też nic nie dała.
Pewnie to jakiś banał ale ja już nie mam siły. Może coś z portami. Nie otwierają sie strony i gg też nie działa. Połączenie z routerem jest, ping się łączy. Prosze o jakieś rady.

  1. Adres bramy , Sherif 18/02/04 15:11
    wpisany ?

  2. pingi do routera sa? , Ranx 18/02/04 15:13
    do wewnetrznego i zewnetrznego adresu? jak tylko do wewnetrznego (lan) a do zewnetrznego nie tzn ze masz zle poustawiany router.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. wszystko ok ... , PalooH 18/02/04 15:25
      ... bramy, router też jest sprawdzony, pingi śmigają.
      cholera mnie bierze bo 3ci dzień nad tym siedze ;(

      1. nie ok , Ranx 18/02/04 15:47
        tzn co masz pinga do zewnetrznego ipka? jak masz tzn ze wychodzi z routera. zrob tracerta i zobacz gdzie wchodzi wasz router? i zobacz jak tam.
        poza tym masz zewnetrzne ipiki czy nata? jak nata to smrod musi byc na routerze jak zewnetrzne to moze byc problem ze zlym ustawieniem fw lub dnsa lub cos ma ten sam adres ip.
        aha! czy mozesz wykonac pingi na swiat? i tylko przegladarki nie dzialaja?

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

        1. netau nie ma , PalooH 18/02/04 16:09
          tylko na jednym kompie. Był tam do niedawna, tylko że jakiś gamoń zaczoł sie bawić w instalowanie osiełków i tp. Wina jest gdzieś w kompie (tamtym), może poblokowane są jakoś porty (nie w routerze bo sprawdzałem) tyle że na tym nie znam się za dobrze, może jakiś firewall jest załączony, tylko czy mógłby całkowicie zablokować dostęp do netu ?? jeżeli tak to ... muszę to sprawdzić :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL