Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 17:54
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » Artaa 17:36
 » Wedelek 17:29
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » wrrr 17:17
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40

 Dzisiaj przeczytano
 39446 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Namiar na nowe Radeony 9500 "built by ATI" w bardzo dobrej cenie , Maraboot 18/02/04 20:33
Jeśli interesuje Was zakup nowego Radeona 9500 "built by ATI" to polecam sklep ZETO Białystok przy ul. Skorupskiej
http://www1.zetobi.com.pl/...produkt.asp?ID=033557
W cenie katalogowej 522,68 zł macie nowego Radeona z dwuletnią gwarancją. Jeśli kupujecie za gotówkę, to cena spada o 2 %, czyli macie Radka za 512 zł, co jest ceną nie do pobicia - dla porównania w Komputroniku ceny od 595 do 605 zł w zależności od rodzaju kości pamięci. Co ciekawe, w tej samej cenie w ZETO mają wersje z pamięciami 3.0 i 3.3 ns.
Mi udało się kupić wersję z pamięciami 3.0 modowalną bez problemu :-)

  1. to dziwne , Platon 18/02/04 20:51
    bo przewaznie w zeto drogo maja.

    Formidable Jedi.

  2. widziałem gdzies taniej , ksk 18/02/04 21:41
    wersje niemodowalne 3,3 ns w cenie 479 brutto

    AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
    512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
    ATI AIW 9000 PRO Canon A60

  3. czy ponad 500 zloty za dosc ... , mehow 18/02/04 23:36
    ... badz co badz - dosc wiekową juz karte , to rzeczywiscie extra cena ? ( nie mowie o porownaniu do innych sklepow tylko generalnie )

    Na cudze błędy patrzymy jak na
    cudze kobiety. Mamy z nich dużo
    więcej radości niż z własnych.

    1. Kto powiedział, że wiekowe - oni na pewno mają nówki "nie śmigane" .. , Muchomor 19/02/04 09:42
      ...
      ech kolega to ma podejście. To może kolega kupi sobie w tej cenie jakiś nowszy model wykastrowany do 64bit, bo to po prostu nie jest tak "wiekowe". Wartość rynkowa bierze się z ilości gotówki którą nabywca jest gotów wyłożyć, kapewu?
      Tak BTW to radek8500 jest jeszcze starszą konstrukcją, a sprzedaje się świetnie (np. na allegro) za cenę atrakcyjniejszą od wielu "współczesnych" gówienek.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

  4. sorki ostatnio nie hjestem na czasie , mik 19/02/04 16:37
    po czym poznaje sie wersje modowalne, bo akurat bede mial srodki na zakupienie karty ok 600 i taka modowalna by mi podchodzila.
    Sprawa 2 jak sie je moduje ??

    1. tych , 123er 21/02/04 16:48
      modowalnych nie idzie poznać tak na oko, można kupić kartę z "gwarancją" zmodowania(niektóre sklepy tak robuią), lub umówić się w sklepie, że jeśli się nie zmoduje to wymienisz...
      modować można softwareowo

      E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
      2GB@900,seagate320GB+80GB,
      WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL