Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » maddog 21:04
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54

 Dzisiaj przeczytano
 49561 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy Sound Blaster Live 1024 obsluguje 5.1 ?? , lol555 19/02/04 15:34
j.w. 5.1 czy moze 4.1 ? pozdrawiam

123

  1. 4.1 , tecep 19/02/04 15:39
    123

    taaaaaaaaa.....

    1. dzieki ,, , lol555 19/02/04 16:13
      rozwiales moje watpliwosci . pozdrawiam

      123

  2. Tak nie do końca jestem pewien czy rozwiał wątpliwości , JOTEM 19/02/04 21:33
    Z Sound Blasterami Live (nie 5.1, tylko starszymi) było sporo nieścisłości, sklepy i hurtownie z kompletnym ignoranctwem sprzedawaly 1024 jako Value, Value jako zwykły , zwykły jako 1024 i wszystkie możliwe kombinacje. Najpier trzeba uściślić o czym mówisz. Zakładam, że masz na myśle starego sound blastera Player 1024 nie 5.1. Żeby mieć pewność, trzeba odczytać nazwę modelu z płytki PCB (np ct4670). Na stronie producenta można wtedy sprawdzić co masz w rzeczywistości.
    Teraz mogę powiedzieć coś na temat mojej karty. A mam prawdziwego, pełnego nie oszukiwanego sounblestera player 1024 i w żaden sposób nie wycisnę z niego obsługi 4.1 bez zawnętrznego amplitunera. Zaś z zewnętrzym amplitunerem kretynizmem byłoby wyciskanie 4.1, jak bez problemu daje 5.1! Bez amplitunera to on daje tylko 4.0 (4 głośniki) lub dolby surround. Prostym wyznacznikiem mozliwości i wersji jest obecniść wyjścia SPIDIF na śledziu. Jak masz, to masz 5.1 z amplitunerem, jak nie masz, to masz tylko 4.0.

    Poryjemy..zrobaczymy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL