Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » maddog 21:04
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54

 Dzisiaj przeczytano
 49493 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Program księgowy RAKS 2000 ktoś używa??? , Sznaps 19/02/04 20:20
Czy ktoś z szanownych odwiedzających TPC miał styczność z programem księgowym RAKS 2000. Pytam ponieważ sam użytkuję i ciekawy jestem czy inne osoby podzielają mój pogląd na temat tego softu. Program sam w sobie jest całkiem niezły posiada wiele opcji, ciągłe update'y itd ale sęk w tym , iż programiści w międzyczasie zapomnieli o czymś takim jak niezawodność. Z każdym kolejnym updatem coś jest nie tak . ZAWSZE jest problem z auktualizacją. Co zabawne za każdą próbą aktualizacji wywala inne błędy a próbę instalacji programu od nowa i wgrania archiwum ze zrobionej wcześniej archiwizacji porzuciłem po 2 godzinach po walce z wyskakującymi ni z gruchy ni z pietruchy komiunikatami o błędach odnośnie modułów i rejestru itd.Proszę się podzielić uwagami jeżeli ktoś zna ten soft bo mnie szlag trafia.

Every one of us has heard the
call !!! !!! !!!

  1. U mnie w firmie używamy. , PKort 19/02/04 21:05
    I faktycznie, też bywały problemy z aktualizacjami - jeździliśmy z komputerem do MSMu, gdzie się męczyli dzielni programiści. Ale od jakiegoś czasu jest spokój - wszystko się aktualizuje, samo robi backupy, jakby bez problemów.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  2. Znam co nieco.. , Kenjiro 19/02/04 22:16
    i mam podobne zdanie, że to kiepski kawałek softu, aczkolwiek już poradziłem sobie z większością problemów odnośnie instalacji, reinstalacji itp.. aczkolwiek problemów z aktualizacją nie miałem większych niż z problemami z aktualizacją baz. Jakkolwiek - jeśli masz możliwość zmiany programu na inny, zrób to.. zaoszczędzisz mnóstwo czasu później.

    pozdrówka
    Kenjiro

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL