Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25

 Dzisiaj przeczytano
 514 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

przedlądarka stron coś dziwnie działa , fiona 20/02/04 14:13
nie wiem co mam robić.na niekturych stonach nie mogą się otworzyć podstrony.jest to uciążliwe.a pozatym niekture programy mają błędy w czcionce.

fiona

  1. niekÓre przeglądarki tak mają... , fiber 20/02/04 14:44
    a co to za przeglądarka?

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

  2. Ale powiedz coś jeszcze... , DJopek 20/02/04 14:44
    Przynajmniej jaka przeglądarka - wróżkami nie jesteśmy :-) Poza tym opisz ten efekt błędu w czcionkach, i może podaj przykłady stron gdzie nie da się otworzyć podstron...

  3. brak flasha? , Seadog 20/02/04 15:00
    albo wyłączona obsługa java script'a? (tylko tyle jako wróżka mogę wymyślić :)

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

  4. WRÓŻKĄ TEŻ NIE JESTEM , fiona 22/02/04 00:49
    bo jak bym była to sama bym coś wymyśliła.poza tym jest to internet explorer nie wiem jaki!! na przykład na allegro nie mogę otworzyć podstrony np. o urzytkowniku.ludzie pamiętajcie uczymy sie na błędach,nikt nie jest nieomylny.używam all player i w napiach na filmie są błędy,oraz w emule uprzedzam że to nie klawiatura i napisy też są ok jak sprawdzałam na stronie.dziękujęza zainteresowanie moim problemem.pozdrówka..fionka






    1

    fiona

    1. w Allegro , Seadog 23/02/04 16:35
      to trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym żeby info o użytkownikach oglądać - jako, że nie jestem członkiem "subkultury Allegro" (jak to określa jeden mój kolega - też nie mogę wejść na te strony. W AllPlayerze możesz mieć niewłaściwą stron ę kodową lub czcionkę bez polskich znaków - znowu więcej szczegółów by się przydało: "błędy" = ? ortografy? brak polskich znaków? za szybko/za wolno/nie w porę wyświetlane napisy?

      http://nadobranoc.weebly.com/

      http://ciii.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL