Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09

 Dzisiaj przeczytano
 5128 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Plus GSM przedluzanie umowy i nowy tel , [Mlody] 20/02/04 20:38
CZy ktos z was przedluzal juz umowe w tej wlasnie sieci. CZeka mnie to za ok pol miesiaca i niebardzo wiem jak z nimi rozmawiac zeby dali jakis fajny telefonik (watpie zeby dali 6600 za 300zl ale 7650 moze tak). Tel jest w sieci od 4 lat(poprzednio umowe przedluzal kto inny) rachunki srednio po 90/100 zl

I must enter the unholy cell
I must enter a passage to Hell

  1. Na pewno , Adek 20/02/04 21:14
    lepiej jest zadzwonić do nich i zamówić telefoni kurierem. Ja na t610 zaoszczędziłem w ten sposób 100 złotych. Taka była różnica między tym sposobem a zakupem u dealera. Dodatkowo próbowałem tego drugiego sposobu w trzech miejscach i wszędzie spuszczali mnie na drzewo, tłumacząc się brakiem telefonów, awarią systemu etc.

    ABIT NF7 (2.0)
    Athlon XP 1700@2.1 GHz
    G-byte Radeon 9k Pro

    1. Jescze jedno... , Adek 20/02/04 21:17
      aby poznać ceny konkretnych aparatów przy wymianie (jest to uzależnione m.in. od wysokości płaconych przez ciebie rachunków) wystarczy zadzwonić na infolinię.

      ABIT NF7 (2.0)
      Athlon XP 1700@2.1 GHz
      G-byte Radeon 9k Pro

  2. a kto wie jak to wyglada w Erze?? , Chan 20/02/04 21:32
    podlacze sie do pytania czy ktos cos takiego przechodzil w Erze?? srednie rachunki 100 - 150 zł

  3. a w Idei? :P , siarenka 20/02/04 22:07
    tyle ze srednie rachunki 36zl :P
    powiedzieli mi ze przysluguje mi tylko jakis sagem za 300zl.
    Jak to jest ze bardziej sie oplaca wziac nowy telefon z nowym numerem w jakiejs promocji niz przedluzyc umowe.. ech :(

    1. No bez przesadyzmu.... , dyferencjo 21/02/04 09:32
      opowi się po prostu nie opłaca dać Ci nic innego więc się tak nie dziw.

      [Na razie brak podpisu :-)]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL