Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09

 Dzisiaj przeczytano
 5179 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GAINWARD GF3 Ti200- stery? , kulwis 20/02/04 23:12
Moje pytanie jest nastepujace: Jakie sa najlepsze sterowniki dla GAINWARD'a GF3 Ti 200? Ostatnie sterowniki, ktore sciagalem byly jakies niejednoznaczne, tzn. nie bylo setup'u tylko trzeba bylo wszystko instalowac recznie.
Czy najlepiej sciagac ze strony Nvidii czy Gainwarda? Najlepiej poprosze o bezposredni link do tych sterownikow aby nie bylo juz watpliwosci.
Czy te sterowniki, ktore mam teraz wystarczy zwyczajnie odinstalowac, czy trzeba usuwac rowniez cos z rejestru systemu, aby nowozainstalowane drivery nie sprawialy klopotow?
Za wszelkie info serdeczne dzieki.

  1. Ja używam 41.04 WHQL Nvidii i wszystko , sebtar 20/02/04 23:16
    chodzi dobrze...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. GF3 , tamose 21/02/04 09:55
    mam identyczna karte od 1.5 roku najlepsze dla tej karty i ostatnie które zawierały optymalizację kodu to 41.09 porównanie 3dmark na tych sterach to skok u mnie o jakies 2000 pkt. wiecej niz na innych ale ze na 3dmark sie swiat nie konczy to mam teraz 53.03 ano dlatego ze np: PRINCE.OF.PERSIA.THE.SANDS.OF.TIME nowa gierka na tych 41.09 ma po ok 10 klatek na sek i to w 640x480 a na tych 53 smiga mi z antyaliasingiem i rozdziałka 1024x768 w 32bit tak wiec jak widzisz dla nowych gier nowsze stery to czasami mus!!
    ps. jak nie musisz to naprawde polecam te 41.09 sa najszybsze jakie miałem i bardzo stabilne.
    Pozdro !!

  3. Prince of Persia w 1024x768 z AA? , chris_gd 21/02/04 17:44
    kurna chyba musze zmienic stery bo na moim sprzecie (podpis) i detkach 43.45 (niby najlepsze do GF4) giera niby chodzi dobrze ale o AA moge zapomniec bo i bez tego lubi zachaczyc czasami

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL