Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 10512 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

router USR999106 i zasieg , Krasy 21/02/04 23:17
Mam pytanie dotyczące routera USR999106.Jaki jest jego zasięg? Miałby on pracować z karta USR805410.Sytuacja wyglada tak:Jest domek jednorodzinny i router miałby stać w pokoju na 2 piętrze a laptop na parterze.Czy jest jakas szansa ,ze to będzie działać bez dodatkowych access point'ow?Zdaje sie ze Remek najbardziej sie orientuje w tych roboticsach.Z gory dzieki.Pozdrawiam

.:Krasy:.
gg 3044074

  1. Jedną odpowiedź już masz... , Remek 22/02/04 00:50
    ...;))

  2. Na normalnej skretce... , CAREK13 22/02/04 10:07
    ...powinien chodzic bez problemu.Na takim kabelku do 180 metrow mozesz ciagnac .
    Pozdro

    1. To jest wireless Gapciu... , Remek 22/02/04 12:12
      ....

    2. na skretce 180 m? , Ranx 22/02/04 12:50
      a jaki sygnal bedzie na wyjsciu??
      hmmm...

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      1. tak , CAREK13 4/03/04 12:04
        chodzi mi o to ze skretki powyzej ilustam metrow, (ok 180) juz za bardzo tlumia sygnal i zaklucenia wchodza (sa silniejsze od sygnalu).oczywiscie jesli sygnal jest najpierw odp. wzmocniony (np. switch, router)...

  3. domek jaki ? , RusH 4/03/04 18:58
    jak murowany to wszystko zalezy od twojego szczescia
    Mialen np klienta z ogrzewaniem podlogowym :)) i ZERO sygnalu na pietrze. musial dokupic drugiego AP i polaczyc go z pierwszym skretka (jeczal strasznie ze kable bee)

    2.4Ghz nie lubi przeszkod, odbija sie od powieszchni metalowych, jest wchlaniane przez badziewie typu beton :( .

    Jesli ten domek jest drewniany to luzik.

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL