Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35

 Dzisiaj przeczytano
 14882 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie stery do 9200.... , tecep 22/02/04 11:31
bo qrcze zbaranialem lekko. Zaraz po tym jak kupilem kompa wspaniala wydajnosc. Potem musialem reinstalowac system i zainstalowalem sterowniki z plytki to mi jakos niektore rzeczy spowolnily. Wiec pytam sie co moglibyscie polecic, aktualnie mam Catalisty 3.6.

taaaaaaaaa.....

  1. catalysty 4.2 , Darek K. 22/02/04 11:32
    lub Omegi

    Everything that has a beginning has an end

    1. Mowisz ze wydajnosc... , tecep 22/02/04 13:48
      nie spadnie, a moze bedzie lepsza?

      taaaaaaaaa.....

      1. w 4.2 były poprawki , Darek K. 22/02/04 15:34
        dla kart 9000 i 9200 poprawiające wydajność

        Everything that has a beginning has an end

        1. zainstalowalem i... , tecep 22/02/04 17:39
          w Smartgart czy jak sie to nazywa w opcjach ekranu mam predkosc AGP pokazane ze wylaczone jak przestawie na 4 albo 8 to po restarcie mam znowu wylaczone. Ma tak byc?

          taaaaaaaaa.....

          1. ... , Soulburner 22/02/04 20:10
            sprawdź w DxDiag (start -> uruchom, wpisz dxdiag), czy włączone jest przyspieszanie AGP. Jeśli tam też jest niedostępne, zainstaluj pakiet VIA Hyperion (oczywiście, jeśli masz płytę na chipsecie tej firmy) dostępny ze strony www.viaarena.com ...

            You must gather your party before
            venturing forth.

            1. Dziala dzieki:) , tecep 22/02/04 21:50
              123

              taaaaaaaaa.....

  2. Polecam 4.2 , Mirek 22/02/04 19:58
    W NFS Underground zdecydowana poprawa w stosunku do starszych wersji (na radeonie 9000).

    1. Wow..rzeczywiscie:) , tecep 22/02/04 22:34
      Dzieki...NFS pieknie, a co najwazniejsze NBA na max detali mi w koncu plynnie chodzi:)

      taaaaaaaaa.....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL