 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 20913 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Płyta Mac DivX: Jak odczytać ja na PeCecie? , wikear 22/02/04 22:20 nie widzialem w archiwum
pliz help- Nie wiem co to takiego , j23 23/02/04 09:42
ale jak się tego nie da odczytać pod Linuksem na mplayerze, to czarno to widzę, bo nie znam niczego, co obsługuje więcej formatów kodeków i dysków.Dumny nosiciel moherowego beretu!
Me gustan tomar mis copas
Żubrówka es lo mejor! |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|