 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 20789 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Posiadacze Skype - łączcie się , Doczu 23/02/04 08:21 Może wymieńmy się swoimi identyfikatorami w Skype - nigdy nie wiadomo kiedy zajdzie potrzeba porozmawiać.
Mój - doczu74- mój klasycznie... , XTC 23/02/04 08:29
xtcnow :) /choć zwykle lepiej zapukać na ICQ/gg abym włączył/Linux - Marcel_27 , Marcel_27 23/02/04 09:53
ale też nie jestem na stałe podłączony, włączam po wywołaniu przez GG :) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|