Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 20807 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

win XP a sieć novela i internet ? , jaz 23/02/04 10:03
witam
mam problem z uruchomieniem sieci novela pod XP HE.
xp niema kliena netware i chce aby go doinstalować z innej plyty. z kad wziąść ten sterownik dla novela ? oczywiście doinstalowyje ipx/spx.
2 sprawa to to ze posiadam w sieci ISDNowy modem sieciowy 3Coma Office conekt jakoś tak i pod 98/me niema problemu z netem konfiguruje bramke / dnsy/ i w modemie wpisuje adres ip komputera który ma mieć dostęp do netu. pod xprobie ta samo i mi net niedziala . co mozna zrobić aby to odpalić?
cała sięc oparta jest na 3Comie tzn wszystkie kompy , chaby inny osprzęt jest 3 Coma tylko w tym kompie z xp jest zintegrowany Lan ViA (kt600)

  1. na stronie novella powinien byc klient pod xp... , rulezDC 23/02/04 11:11
    masz tu linka do klienta
    http://www.bg.pwr.wroc.pl/download/lista.html
    pozdrowka

    koniec koniec koniec

  2. client novell for XP , Zbyl 23/02/04 14:36
    jest na stronce novella i działa na XP HE - 3 tygodnie temu walczyłem z tym problemem.
    tylko mała uwaga nie instaluj z automatu tylko w trybie dla zaawansowanych bo sam nie instaluje protokołów IP/IPX

    "Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby
    w stanie uwierzyć." S. Lem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL